У своєму інстаграмі Андрій Молочний опублікував пост про "натовпи фашистів у Києві і знущання над ветеранами". Пост широко розлетівся в маси, тож комік, який зараз проживає в Росії, потрапив у скандал. Користувачі не розділили його роздумів і засипали критикою.

Читайте також: Сергій Притула висміяв заяву Молочного та розповів, як живе "фашистський Київ"

У дописі Молочний згадав про дату звільнення Києва 6 листопада 1943 року від фашистів і провів паралелі з реаліями в сучасній Україні. Йому здається, що зараз "по Києву натовпами ходять фашисти". Він також висловив сподівання, "що як і 76 років тому Київ буде очищений від фашистської нечисті, від нелюдей".

На заяву свого колишнього колеги відреагував український ведучий Сергій Притула.

Життєпис Андрія Молочного

Народився актор у місті Коростень, що на Житомирщині. Закінчив у Києві Національний аграрний університет. Надихнувшись успіхом гумористичного телешоу "Вечірній квартал", яке лише почало виходити на терени українського телебачення, Молочний задумується і про власний гумористичний проєкт.

Читайте також: Натовпи фашистів і знущання над ветеранами: комік Сomedy Сlub Молочний вразив заявою про Україну

Актор зібрав однодумців, серед яких був Антон Лірник. Він запропонував товаришам створити шоу, в якому б коміки показували різні номери. Після кількох виступів друзі гумористів помітили схожість їхніх слайдів з російським шоу Comedy Club. Тож гумористи відправилися до Москви на переговори з Гаріком Мартиросяном. Останній, будучи одним із засновників Comedy Club, дав їм добро на такі виступи. Тож у 2006 році на світ з’явився "Дует імені Чехова". Шоу транслювали на українських телеканалах Інтер, 1+1, Новий канал.

Після закриття програми у 2010 році, коміки відкривають схожий проєкт Real Comedy, втім він не приносить бажаного результату і вже через рік закривається. Актори часто гастролюють в Росію на виступи Comedy Club.

Під час своїх виступів Молочний дозволяв собі негативні жарти про Україну та українську мову. Він знущався над мовою, назвавши її нерозвиненою. За його словами, українська мова природно звучить лише в сільськогосподарському середовищі. А коли українською мовою дублюють фільми, то вона "подразнює слух".

Андрій Молочний про українську мову: дивіться відео

Андрій Молочний про українців: дивіться відео

У вересні 2008 року на українському телебаченні розпочалося скетч-шоу "Файна Юкрайна". Молочний виступав у ролі генерального продюсера шоу, а його партнером по знімальному майданчику був український гуморист і телеведучий Сергій Притула. Головними героями цього скетчу стали Антон і Марічка. Вони настільки полюбилися глядачам, що рейтинги програми з кожним випуском неабияк зростали.

Притула і Молочний на зйомках
Притула і Молочний на зйомках "Файна Юкрайна"

Цитати Андрія Молочного про українців

• Хто такі українці? Хтось скаже, що українці – це такі веселі і гостинні люди, які весь час сидять, їдять галушки і сміються. Хтось скаже, що українцям немає де дівати грошей, тому що квартири в Києві коштують в три рази дорожче, ніж в Берліні, і вони сидять в цих квартирах, їдять галушки і сміються.

• Найбільш велелюбні українці живуть в Нью-Йорку і Торонто. Вечорами українці збираються в барах, пабах, бухають, веселяться, танцюють, їдять галушки, сміються – і це називається у них "сумувати".

• Фанати України живуть в Австралії. Ці взагалі – ходять у вишиванках, не знімають їх, у них в кожного вдома портрет Шевченка, вони плачуть весь час, цитують Сосюру і затирають до дір касету, колись привезену, з першим альбомом Ірини Білик.

• Хто такі українці? Українці – найкращі у світі будівельники. Ми їх розіслали по всьому світу, нам не шкода. Найкращі поїхали в Москву, ті, що гірші, відповідно, де гірше – в Європу, ті, хто не хочуть взагалі працювати – в Штати і Канаду, а найбільш патріотичні залишились вдома.

Цитати Андрія Молочного про українську мову

• Я не винен, що говорю російською, у мене в сім’ї всі говорили російською, я думаю російською, мені так зручно! Але я люблю Україну і яка різниця, на якій мові я це роблю.

• От дивіться, людям, впринципі, байдуже, якою мовою їм заповняють відомості про зарплату. Головне – щоб там цифри всіх влаштовували. А мова – українська, російська – це менш важливо. А цифри, до речі, арабські! Але ми ж не кричимо: "Що це таке? Ганьба!"

• Я за те, щоб була українська мова, за те, щоб в школі дітей нею навчали, за те, щоб вона була державною, але не треба забувати про нас – людей, які виросли на зламі двох епох. Тому що кожний раз, коли я сижу в кінотеатрі і дивлюсь, як Брюс Вілліс дістає зброю, підходить до головного бандита, приставляє до голови і каже: "Стули пельку, бовдуре", для мене одразу серйозний фільм перетворюється в кінокомедію.

• Але є речі, які на українські мові звучать просто ідеально, просто вуха відпочивають – це мультфільми на сільськогосподарську тему. От ви послухайте, як шикарно звучить фраза: "Минулого року 10 тисяч тон твердої пшениці з’їв довгоносик".

• Навіть засідання у Верховній раді – якби вони були російською мовою, вони були б не такі прикольні. Подивіться на нашого прем’єра-міністра (колишнього Миколу Азарова, – LifeStyle 24). А краще послухайте. Ну ви бачите, як людині важко. Давайте проведемо всеукраїнський референдум і дозволимо йому говорити російською.

• Може українська мова не підходить для документації, для законів, може вона тільки для пісень, може вона тільки для віршів, для літератури, може вона тільки для того, щоб пізнати той великий сум українського народу. Ту тугу і нездоланення прагнення до свободи.

Цитати про СРСР, росіянина і Другу світову війну (в його розумінні, лише Велику вітчизняну)

• Я народився у великій країні. Країні, де в мирі та злагоді жило безліч народів… У країні, де практично в кожному населеному пункті, була вулиця, провулок, школа – носили імена героїв, які вчинили подвиги на благо свого народу, своєї Батьківщини. Потім все змінилося. Прикладом для наслідування стали бандити, злодії, повії, винахідливі аферисти і спекулянти.

• Дамір Юсупов – герой! (внесений в українську базу Миротворця – LifeStyle 24) Як довго такого не було. Дізнавшись про це, я відчув якесь давно забуте почуття, почуття радості і гордості. Почуття, яке я відчував, сидячи за шкільною партою, коли слухав про льотчика Маресьєва, про Олександра Матросова, Зою Космодем’янську, Івана Кожедуба, "Молоду Гвардію", Юрія Гагаріна і багатьох, багатьох.

• Ще п'ять років тому я не писав про це, не викладав такі пости. Адже ще п'ять років тому я навіть і подумати не міг, що по Києву натовпами ходитимуть фашисти. Я навіть уявити собі не міг, що будуть опоганюватися пам'ятники героям Великої Вітчизняної війни. Що будуть зносити пам'ятники Жукову і Ватутіну.

• Є надія, що як і сімдесят шість років тому Київ буде очищений від фашистської нечисті, від нелюдей, які хочуть, щоб ми зрадили пам'ять наших великих предків, зрадили Батьківщину, зрадили себе і зрадили своїх дітей. Нічого у вас, гади, не вийде. Тепер за цю пам'ять я зубами триматися буду.

Де зараз Андрій Молочний і чим займається

Після гумористичного шоу Молочний був у пошуках нових проєктів: він брав участь у гумористичних російських шоу, знімався в кіно та займався створенням історичного серіалу "Рюрики". Після Революції гідності комік переїхав до Росії.

Зі своєю майбутньою дружиною Молочний познайомився ще у студентські часи. Закохані одружилися і зараз виховують п’ятьох дітей: Серед них четверо синів і одна дочка. Відомо, що актор зараз досить багато часу приділяє своїй сім’ї, віддавши перевагу триматися подалі від публічності.