Для них і тут настало пекло: фото зі слонами у полум’ї перемогло на престижному конкурсі

- Читать новость на русском
Фото Біплаба Газра отримало нагороду в журналі Sanctuary / www.dailymail.co.uk

Фотографія двох слонів, які тікають від натовпу людей, що підпалили тварин, перемогло на конкурсі знімків дикої природи журналу Sanctuary. Знімок Біплаба Газра був створений у провінції Банкура, Західна Бенгалія, Індія.

Про це передає The Daily Mail.

На фотографії можна побачити, як охоплене полум'ям слоненя та доросла тварина, ймовірно його матір, тікають від людей. В журналі зазначили, що незважаючи на проблематику світлини, "такий вид знущання є рутиною".

Читайте також: Підбірка найяскравіших фотографій конкурсу Wildlife Photographer of the Year

Як розповів сам автор фото, такі конфлікти між людьми та слонами є звичними і цей район часто потерпає від новин, в яких люди гинуть у сутичках зі слонами. Під час такої ж ситуації Біплаба і зробив це фото, – натовп розлючених чоловіків кидав у двох тварин "полум'яними смоляними кулями".

Для цих розумних, соціальних тварин, які гуляли континентом століттями, тут і зараз настало пекло,
– зазначив Газра, додавши, що слоненя "розгублено кричало", тікаючи від вогню і людей.

Фото стало вірусним в мережі, через що мешканець регіону Банкура Майнак Мазумдер прокоментував, що "селяни відповідальні за масштабні знищення місць проживання слонів", а слони піддаються "жахливим утискам та знущанням". В той же час, він додав, що слони також творять безлад, знищуючи сільськогосподарські угіддя та ферми, а також вбивають невинних людей.

Читайте також

powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Коментарі
Залиште відгук