Дружина Бабкіна розповіла, як починалися їхні стосунки: зворушлива історія

1061 Читать новость на русском
Сергй Бабкін з дружиною та дітьми
Сергй Бабкін з дружиною та дітьми / Viva

Зіркове подружжя Сергія та Сніжани Бабкіних пройшли через багато випробувань, але за 10 років вони стали лише міцнішими. Їхня історія кохання дуже проста, але водночас зворушлива. Вона ще раз доводить, що випадковостей не буває.

10 років тому ніхто з друзів і знайомих не міг припустити, що Сніжана і Сергій Бабкіни стануть зразком для наслідування для своїх шанувальників, які в усьому хочуть бути схожими на своїх кумирів. І сімейне життя та виховання дітей – не виключення.

Читайте також: Сергій Бабкін скасував одразу три концерти

7 листопада пара відсвяткувала свою річницю. Сніжана Бабкіна в своєму Instagram розповіла про початок найромантичніших та найміцніших стосунків.

"Танці з зірками 2017" 8 випуск дивитись онлайн: Сергій і Сніжана Бабкіни – Фрістайл

"Пригадується наше перше 7 листопада. Початок. 2007 рік. У серпні я прийшла працювати в "Театр 19". З серпня по листопад з Сергієм ми просто спілкувалися, товаришували, репетирували, грали спектаклі. 7 листопада був спектакль "ЧМО". Перед спектаклем я дізнаюся, що у Сергія день народження. Він сказав: "Не тікай відразу. Посидимо з усіма, відсвяткуємо." У мене було хвилин 15 до спектаклю і я побігла за подарунком. Перший-ліпший магазин був чайним. Я чомусь вибрала великий дім (коробку у вигляді дому, – "24") і наповнила його фруктовим чаєм. Чому саме будинок? Найкрасивіша коробка? Всі випадковості не випадкові", – розповіла вона.

Під час святкувань увімкнули композицію популярного українського гурту Бумбокс – "Зима". Сама ця композиція і зблизила пару. Сергій запросив Сніжану на танець. Жінка згадує, що їх "аж пробило струмом", коли вони доторкнулись один до одного.

Вспоминается Наше первое 7 ноября - Начало.. 2007 год. В августе я пришла работать в Театр 19, только закончив КНУТКиТ им. Карпенко-Карого. С августа по ноябрь с Серёжей мы просто общались, дружили, репетировали, играли спектакли. 7 ноября был спектакль ЧМО. Перед спектаклем я узнаю, что у СБ сегодня ДР. Он сказал:" Не убегай сразу. Посидим со всеми, отметим." У меня было мин 15 до спекта и я побежала за подарком. Первый попавшийся магазин был чайным)) -всевозможные вкусные чаи. Более 20 видов красивенных, жестяных коробок. Я почему-то выбрала большой ДОМ ? и наполнила его фруктовым чаем. Почему именно дом? Самая красивая коробка? Все случайности не случайны...? Прошёл спектакль, потом празднование, разговоры о высоком(об искусстве). И вдруг наша будущая кума @ivanskayanata включила музыку. Это была песня "Зима" Бумбокс. С этой песни всё и началось. Сережа пригласил меня на медленный танец. Только это трудно назвать танцем. Мы дотронулись друг до друга и нас будто током прошибло. Почти всю песню мы стояли, вцепившись друг в друга и только что-то высматривали в зрачках другого, "обнюхивали", пристраивались. Это был тот момент, когда наш пазл начал сходиться. Дальше были мои сны, его смс, гастроли, а 3 декабря первый поцелуй ? Сегодня 7 ноября, прошло 10 лет, а мы всё так же всматриваемся в зрачки другого, "обнюхиваемся", пристраиваемся... #сергейбабкин #снежанабабкина #семьябабкиных #СБ #знакомство #7ноября #др

Допис, поширений snezhana_babkina (@snezhana_babkina)

powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі
Залиште відгук