Емма Уотсон стала редактором Vogue Australia

657 Читать новость на русском
Емма Уотсон стала редактором Vogue Australia / Vogue

Британська акторка та активістка Емма Уотсон стала запрошеним редактором журналу Vogue Australia та працюватиме над березневим номером.

Головною темою журналу, над якою працюватиме акторка буде етична мода та моделювання майбутнього. В журналі будуть матеріали про екодизайнерку Стеллу Маккартні, про Мей Маск – успішну модель і матір Ілона Маска, про пакистанську правозахисницю Малалу Юсуфзай. На обкладинці Vogue Australia буде Емма в об'єктиві фотографа Пітера Ліндберга, повідомляє Buro247.

Читайте також: Емма Уотсон пожертвувала 1,4 мільйонів доларів на боротьбу з сексуальним домаганням

У нотатках редактора актриса назвала 2018 рік поворотним моментом, і не тільки для моди, адже медіа починають розповідати про людей, які не бояться кинути виклик глобальним проблемам.

Емма звертається до читачів з проханням не боятися змін та акцентує, що зміни можуть лякати, бо це слово пронизане очікуванням результатів і страхом невдачі, але навіть одна дрібниця може змінити хід історії

"Ось що я скажу вам: при управлінні кораблем капітан може зрушити колесо на один щабель – і це радикально змінить хід корабля.

Я б хотіла, щоб після цього номера ви зробили маленьке зрушення на один градус, тому що навіть невелика зміна може мати величезне значення ", – написала акторка.

powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі
Залиште відгук