Камалія прокоментувала виліт з шоу "Танці з зірками 2017"

- Читать новость на русском
Камалія покинула проект "Танців з зірками 2017"

"Танці з зірками 2017" покинула пара співачки Камалії і її партнера Дмитра Жука після п'ятого ефіру, який відбувся 24 вересня.

Після голосування Камалія емоційно сказала прощальні слова, а згодом написала Іnstagram пост, де прокоментувала свій виліт.

Читайте також: "Танці з зірками 2017" 5 випуск: яких героїв з кінематографу обрали танцюристи

"Я б дуже хотіла подякувати всім, хто підтримував мене у проекті "Танці з зірками" та вболівав за мене. Вперше в житті я доказала Захуру, що він був не правий. Він завжди говорить: "7 поколінь українців має померти, перш ніж вони пробачать тобі, що ти вдало вийшла заміж". Останні 5 років він не дозволяв мені брати участь в будь-якому українському телевізійному проекті, в той час як російські пропозиції я сама відхиляла", – поділилася Камалія.

Також артистка розказала, що дав їй танцювальний проект.

"Хоча я вийшла з проекту на півдорозі до фіналу, але я думаю, що я виграла набагато більше, ніж я програла", – вважає Камалія.

Я бы очень хотела поблагодарить всех, кто поддерживал меня в проекте «Танцы со звездами» и болел за меня. Впервые в жизни я доказала Захуру, что он был не прав. Он всегда говорит: «7 поколений украинцев должно умереть, прежде чем они простят тебя за то, что ты удачно вышла замуж". Последние 5 лет он не разрешал мне участвовать в любом украинском телевизионном проекте, в то время как российские предложения я сама отклоняла. Я заполучила много новых украинских друзей и поклонников. Это были люди, которые всегда думали, что я сноб, дива, избалованная, капризная и самовлюбленный человек. Хотя я вышла из проекта на полпути до финала, но я думаю, что я выиграла гораздо больше, чем я проиграла. Люблю вас и обещаю вам что, скоро запишу украиноязычный трек на базе настоящей европейской музыки. #ПоверненняЛегенди, #танціззірками, #камаліятадмитро

Допис, поширений Kamaliya (@kamaliyaofficial)

"Танці з зірками 2017" 5 випуск дивитись онлайн: Камалія і Дмитро Жук – "Титанік":

Результати шоу "Танці з зірками": 5 тиждень:

powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі
Залиште відгук