Катерина Кухар зізналась, що вона робить перед кожним виходом на сцену

Катерина Кухар / Instagram / @ekaterinakukhar_official

Прима-балерина Національної опери України та зірковий суддя шоу "Танці з зірками" Катерина Кухар вирішила розповісти прихильникам про обряд, який вона завжди виконує перед виходом на сцену. Знаменитість запалює свічку, яка горить упродовж всього її виступу.

Кожна зірка має свої ритуали, які неодмінно супроводжують її упродовж всього творчого шляху. Так, одні носять із собою спеціальні амулети, інші – медитують чи моляться перед виступами, а хтось проводить спеціальні обряди. 

Читайте також: Іноді буває дуже складно, доводиться боротись із залом, – Джамала про відчуття під час концертів

У програмі "Світське життя" прима-балерина Катерина Кухар вирішила відверто розповісти, яких ритуалів дотримується. За словами зірки, щоразу перед виставою вона запалює аромасвічку, яка наповнює кімнату приємним запахом та є її секретом відновлення.

Вода, вогонь, повітря завжди мене відновлюють. Саме тому перше, що я роблю, коли заходжу до гримерки, запалюю аромасвічку. Окрім приємного аромату, вогонь очищує і ця свічка горить упродовж всієї вистави,
– розповіла Катерина Кухар. 

Та це не єдиний ритуал, в який вірить прима-балерина. Вона щоразу виходить на сцену Національної опери із прикріпленою до вбрання шпилькою. Катерина Кухар переконана, що саме це допомагає їй уникати поглядів недоброзичливців. 

"Я чіпляю шпильку з внутрішньої сторони мого одягу і це допомагає мені від злих поглядів", – додала прима-балерина.

 

powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі
Залиште відгук