Королева Єлизавета ІІ здійснила публічний вихід у день свого народження: чарівні фото

- Читать новость на русском
Єлизавета ІІ в день свого народження / www.gettyimages.com

Британська королева Єлизавета ІІ вимушена була порушити своє правило та в день народження, 21 квітня, здійснила публічний вихід. Все тому, що відзначення 93-річчя співпало із Великоднем. Відтак Її Величність з королівськими родичами відвідали богослужіння у Віндзорі.

Королева Єлизавета ІІ двічі на рік святкує день народження. У знаковий день монарх уникає публічних виходів, а проводить свято у колі найближчих родичів. Проте Її Величність щороку запрошує прихильників з усього світу та самих британців відсвяткувати з нею день народження на початку червня. Саме тоді Єлизавета ІІ організовує гучний парад, який об'єднує тисячі людей.

Читайте також: Чого ви могли не знати про королеву Єлизавету ІІ: вправний механік та дружина свого брата

Однак у 2019 році монарх змушена була дещо змінити свої плани та на 93-річчя здійснити публічний вихід. День народження королеви співпало з Великоднем, відтак вона приймала вітання від своїх родичів у Віндзорі перед урочистим богослужінням. 

В особливий день Єлизавета ІІ постала перед камерами у ніжному блакитному пальті та капелюшку, підібраному у тон до нього. З-під вбрання виднілась яскраво-рожева сукня Її Величності, що гармонійно виглядала з верхнім одягом. Туфлі зі стійкими підборами, рукавиці та невеличка сумка традиційно доповнили образ британської королеви.


Королева Єлизавета ІІ після богослужіння / Getty Images


Великодня служба у Віндзорі / Getty Images

На богослужіння чарівна Єлизавета ІІ приїхала окремо від інших представників Кенсінгтонського палацу. Її вихід із елітного авто одразу ж прикував погляди всіх британців, які прийшли до палацу, щоб привітати монарха із днем народження. З нагоди свята Єлизавета ІІ дозволила охоронцям підпустити дітей із квітами, які з нетерпінням чекали, коли зможуть підійти до монарха. 


Королева Єлизавета ІІ на день свого народження / Getty Images

Наразі відомо, що ввечері королева Єлизавета ІІ запросила всіх родичів на урочисту вечерю. Вона прагне весь день провести з найближчими людьми та бути осторонь від ЗМІ. А вже на початку червня Її Величність буде отримувати привітання від британців та всього світу під час традиційного параду та концерту за участю знаменитих артистів. 

powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Коментарі