Лайфхак від інженера Google: як покращити якісь фото на смартфон в умовах тьмяного освітлення

8225 Читать новость на русском
Фото на смартфон
Фото на смартфон / Фото з вільних джерел

Використовуючи смартфони Google Pixel і Google Nexus 6P, Флоріан Кайнц зумів домогтися такої ж якості фото, як у дзеркальних фотоапаратах.

Флоріан Кайнц, що працює інженером в команді проекту Google Daydream, опублікував замітку про результати свого експерименту, в ході якого він спробував поліпшити фотографічні можливості смартфонів при зйомці в умовах поганого освітлення. Про це пише Bird in Flight.

Нічна зйомка – одне з найслабших місць мобільних камер. Не маючи можливості вплинути на апаратну складову їх роботи, Кайнц спробував вирішити цю проблему програмним шляхом.

Його основна ідея полягала в тому, щоб зробити велику кількість фотографій однієї і тієї ж сцени, а потім видалити з одержаних знімків цифрові шуми.

Читайте також: Дизайнери показали майбутній iPhone 8

Написаний ним мобільний додаток робив відразу до 64 кадрів в протягом короткого часу, після чого зображення аналізувалися на предмет небажаних рухів, очищалися від шумів і комбінувалися в єдину картинку.

На виході Кайнц отримував зображення дуже високої якості, невластивого для мобільних камер. Деякі зі знімків він опублікував у своєму записі.

powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі
Залиште відгук