Легендарна київська перепічка завела свій Instagram: спокусливі фото (18+)

15452 Читать новость на русском
Instagram київської перепічки / Фото з Instagram

Легендарна київська перепічка – унікальне явище на ринку швидкого харчування Києва. Ця запашна сосиска в тісті, яку смажать в великій кількості олії, зводить з розуму не тільки студентів. І відтепер, це стосується не лише смакових якостей.

Київську перепічку продають у невеличкому приміщенні на розі Хрещатика та Хмельницького. Біля кіоску завжди вишиковується довга черга.

Читайте також: Галактичні солодощі: українські кондитери створили "космічні" еклери

Вважається, що київська перепічка – перший київський фастфуд, який зберігся ще з радянських часів та є одним із кулінарних брендів столиці на кшталт котлет по-київськи. А зараз київська перепічка стала ще сучаснішою – у неї з'явився свій Instagram.

Реклама перепічки – дуже відверта. На фото оголені дівчата позують із київською перепічкою, яка закриває інтимні місці. Фото супроводжують і відповідні підписи.

Щоправда не всі оцінили таку рекламу. Одні користувачі дивуються, що чому київська перепічка "говорить" російською, інші ж – звинувачують у плагіаті. Зокрема, схожі фото з оголеними дівчатами вже використовувала петербурзька "Пишечна".

Да, пышкоины льются рекой. Да, люди теперь записываются в нашу очередь через Интернет. Но тысячи глоров, которые ни разу не пробовали вкус настоящих пышек, засыпали наш аккаунт лайками и комментариями. Хватит пудрить нам мозги! ? Малыши и малышки, надевайте свои лучшие шмотки и отправляйтесь на Конюшенную. Тот, кто сделает самое раскованное фото с максимальным количеством пышек в кадре, в ближайшие двое суток получит предложение, от которого не принято отказываться! ?? Только, плз, снимайте так, чтобы мы могли посчитать пышки в кадре. И не забудьте отметить @pyshechnaya1958, чтобы мы могли их увидеть. Stories или пост в ленте — неважно, пышечное сумасшествие объявляется открытым! ??? И это не шутка, сладкие. Короли не шутят. ? #Пышканись #Тасамаяпышечная #Пышечная1958 #Впитерепышки #Пышпыш #Тяжелыйпышечныйлюкс

Допис, поширений Пышечная 1958 (@pyshechnaya1958)

powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі
Залиште відгук