Львів'янка Ганна Гаврилів перемогла у конкурсі краси на Філіппінах: що про неї відомо

- Читать новость на русском
Ганна Гаврилів стала Miss Summer International / Facebook / @Hanna Havryliv

Українка Ганна Гаврилів з міста Львова взяла участь в конкурсі краси Miss / Ms Summer International і здобула перемогу. Подія відбувалась в столиці Філіппін Манілі з 23 по 30 листопада.

Про свою перемогу 33-річна львів’янка повідомила на власній сторінці у фейсбуці. Жінка переконана, що конкурси краси показують не лише красу жінки, а й її розум та важкий шлях до визнання.

Читайте також: Міс Україна-Всесвіт Анастасія Суббота відправляється у США на конкурс: яскраві фото

Перемога у конкурсі краси – це не лише про ноги, але і про голову, не лише про вихід на подіум, а і про весь шлях "до". Бо докторами наук стають не найрозумніші, лідерами думок – не наймудріші, королевами – не найгарніші. А ті, що мають силу іти до кінця,
– йдеться в дописі Ганни.

Оскільки конкурс Miss Summer International покликаний показувати і популяризувати туристичні напрямки в країнах, звідки приїжджають учасниці, то для українки це не склало великих труднощів.

Варто знати! Звання Miss Summer International надається тій представниці країни, яка найкраще займається просуванням соціальних та культурних кампаній, а також вдало висвітлює туристичні напрямки своєї країни, її природні ресурси та звичаї.

Що відомо про Ганну Гаврилів?

Переможниця Miss Summer International 2019 є головою та засновницею благодійного фонду "Спадщина.UA", де займається збереженням культурних пам’яток України. Зокрема, й Поморянським замком на Львівщині, робота над яким йде останні кілька років, а також Тартаківським палацом і будинком "Сокіл" у Бібрці. Фонд Гаврилів організовує збір коштів для цих споруд та займається їхньою реставрацією.


Ганна Гаврилів займається порятунком культурної спадщини України / Facebook / @Hanna Havryliv

Ганна Гаврилів здобула чимало знань у різних навчальних закладах Львова та навіть Нью-Йорка: в Ліцеї міжнародних відносин імені Василя Стуса Львівської міської ради, у Бізнес-школі Львівського Інституту Менеджменту, у Львівській національній академії мистецтв та Sayville high school в Нью-Йорку. Раніше обіймала посаду очільника Ukraine Partner Group та була арт-менеджером фестивалю "Ляльковий світ" у Львові. Одружена та весь свій час проводить за подорожами Україною та роботою у фонді.


Деякі з фотографій попередньої роботи у "Ляльковому світі" у Львові / Facebook / @Hanna Havryliv

Що цікаво, у травні 2019 року Ганна Гаврилів стала другою віце-місіс конкурс краси "Місіс Східна Європа". Подія вперше відбувалась у Львові 22 травня, де перемогу тоді здобула литовка Ліга Гаркуша. Як і в конкурсі на Філіппінах, учасниць обирали не лише за зовнішніми ознаками, а й за успішністю та благодійними справами. 


Ганна Гаврилів на конкурсі "Місіс Східна Європа" у Львові в 2019 / Facebook / @Hanna Havryliv

powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі
Залиште відгук