Міс Україна 2019: фото учасниць конкурсу краси

6003 Читать новость на русском
Міс Україна 2019 учасниці – фото учасниць конкурсу краси
Учасниці конкурсу "Міс Україна" / LifeStyle 24

12 вересня відбудеться фінал конкурсу краси Міс Україна-2019. 24 найвродливіших дівчат з усіх регіонів країни поборяться за головну корону конкурсу.

Національний конкурс "Міс Україна" – проводиться щорічно з 1991 року і має право представлення нашої країни на Міжнародних конкурсах Miss World, Miss Earth, Miss International. Цього року призовий фонд конкурсу – 700 тисяч гривень. 

Читайте також: Міс Україна 2019: дата конкурсу і фото учасниць

Цьогоріч суддівське крісло зайняла телеведуча Маша Єфросиніна, дизайнер одягу Андре Тан, переможниця "Міс Україна 2016" Олександра Кучеренко, ведучий Володимир Остапчук, ресторатор Микола Тищенко, дизайнерка Юлія Айсіна, комік Юрій Ткач, фехтувальниця Ольга Харлан, ведучий Богдан Юсипчук та продюсерка Ірина Горова. 

Список і фото учасниць конкурсу краси "Міс Україна 2019:

1. Єлизавета Адамська

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Благодійність стала досить популярною у наш час. І це не погано, якщо відбувається на щирих засадах. ⠀ Благодійність - для мене не пусте слово, це те, чим я стабільно займаюся з дитинства, бо мені прищепили з самого малечку, що допомагати ближньому - це абсолютна норма, вияв поваги навіть до самої себе як до людської істоти. ⠀ Мій проект, «Included» («Включені»), який я реалізувала у рамках конкурсу Міс Україна, то не одноразова акція, а ініціатива з багатостроковою перспективою. ⠀ У його рамках я хотіла звернути увагу спільноти на ті проблеми, з якими зіштовхуються люди з обмеженими можливостями у повсякденному житті. ⠀ На даному етапі розвитку проекту я зосередила свою увагу на допомозі людям з вадами зору, які хоч і втратили можливість бачити строкаті барви світу, досить ясно і чітко побачили недоліки нашого суспільства: нетолерантність, нерозуміння проблем людей з обмеженими можливостями, ба, навіть небажання хоч трішечки їх зрозуміти; відсутність умов для комфортного життя таких людей, що порушує їх докорінні права. ⠀ Ми з дівчатками з кафедри ПМВ НУ «ЛП» розробили гру для незрячих дітей від 10 років «ThinkЕРИ», до якої, щоправда, можуть доєднатися і ті, у кого проблем із зором немає, адже при друкуванні ми використовували звичайний плоский шрифт та спеціальний - Брайлівський одночасно. Правила гри подані також у двох варіантах. ⠀ Утілити ідею у життя виявилося не так просто, як ми це собі спершу уявляли: довелося друкувати картки аж у Луцьку через неможливість зробити це у Львові. ⠀ Для виготовлення коробок для гри ми використовували вторинну сировину, збір якої організувала адміністрація парку «Знесіння». Тим самим, проект має ще й екозахисний характер. 19 серпня у спецбібліотеці ім. Т.Г. Шевченка Львівського УВП УТОС ми провели захід, протягом якого як незрячі, так і зрячі дітки мали змогу протестувати наші напрацювання. Не залишилися байдужими навіть дорослі:) ⠀(продовження у коментарях)

Допис, поширений Liza Adamska (@liza_skays)

2. Юлія Висоцька

3. Крістіна Герман

4. Крістіна Гордієнко

5. Інна Гудзь

6. Христина-Діана Запісоцька

7. Яна Іванова

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

mood ?‍♀️

Допис, поширений Yana Ivanova (@yana_ivanovaa)

8. Тетяна Калакуцька

9. Марина Кіосе

10. Валерія Кучеренко

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Мысленно на отдыхе, *опой на трене

Допис, поширений Valeria Kucherenko (@leramihailina)

11. Марта Марциняк

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

З Днем народження, моя Країно

Допис, поширений Marta/Lviv (@marcinjakmarta)

12. Людмила Мілевська

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#mood ?

Допис, поширений Людмила Милевская (@liu_sana_)

13. Юлія Мосейко

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

•ну що ж, день «X» настав ⠀ ⠀ Дивні відчуття... водночас неймовірне очікування шоу, а з другої сторони зовсім не хочеться щоб ця казка, яку створювали нам весь цей час комітет @missukraine_official закінчувалась. ⠀ А почалося все 1-го квітня, саме тоді я приїхала у офіс комітету на кастинг, і тоді могла лише мріяти про все це ⠀ ⠀ У будь-якому випадку все буде якнайкраще, я в це вірю!!️І кожен фініш-це, по суті, старт!! Тому запасаюсь лише позитивною і хорошою енергією і настроєм та просто насолоджуюсь всім тим, що зі мною відбувається ⠀ ⠀ Я у повній бойовій готовності!!??‍♀️ Волосся виглядає розкішно завдяки @keuneua Красиву засмагу, перед конкурсом, нам подарували @inessazagar ‍♀️ А за бездоганний стан і акуратність наших нігтиків, попіклувались бджілки @365studio.kiev ⠀ Wish me a luck #missukraine2019 #preparing #beauty #competition #shooting #keune #missearth #missinternational #missworld

Допис, поширений Julia Moseiko (@juliamoseiko)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

•Let’s start Day 1 ⠀ ⠀Поки ми ще їдемо у автобусі, як я і обіцяла буду тримати вас у курсі подій і розказувати, що ж таки відбувається залаштунками?️ ⠀ Сьогодні у нас по плану заселення ⠀ Житимемо ми у чудовому заміському комплексі @four_seasons_club , який розташований посеред соснового лісу, свіже повітря, природа та здається й вся атмосфера налаштовуватиме лише на хороше ⠀ ⠀ Далі, нас будуть надихати та мотивувати на працю дівчата, які зараз для кожної з фіналісток є просто прикладом і еталоном для наслідування, «Miss Ukraine-2018» @leonila.guz «Miss Ukraine Earth -2018» @anastasiia_kryvokhyzha та «Miss Ukraine International-2018» @bogdana_tarasik А на завершення, як вишенька на тортику, будуть слова від нашої головної наставниці, директора конкурсу @kioseviktoriya ⠀ ⠀ Оххх я у такому передчутті!!! ⠀ Як мені все подобається Хочеться все «їсти» великою ложкою, повністю прожити і насолодитись кожною миттю, що буде з нами тут відбуватись!!! Нехай так і буде А найголовніше з собою я взяла - це хороший настрій ⠀ Буду тримати Вас у курсі подій, але дуже хочу від Вас фідбек І нагадую, що все ще продовжується голосування, «1️⃣3️⃣» на номер «7️⃣5️⃣7️⃣6️⃣”️️ #missukraine2019 #missearth #missonternational #missworld #shooting #smile #happy #polaroids #snaps #voting

Допис, поширений Julia Moseiko (@juliamoseiko)

14. Анастасія Нікітюк

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Love me tender Ph: @michaelolatunji

Допис, поширений Anastasiia Villani (@anastasiia_nikitiuk_14)

15. Маргарита Паша

16. Олена Руденко

17. Олена Смірнова

18. Марина Сотник

19. Анастасія Стеценко

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Вчера был такой прекрасный вечер️

Допис, поширений Anastasia Stetsenko (@anastasia_stenko)

20. Юлія Ткач

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Сочиняй мечты,есть миллионы шансов... @vicoolyasaida ️ for @paulmarciano @guess

Допис, поширений JULIATKACH (@juliyatkach)

21. Олена-Евеліна Фірут

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Допис, поширений Olena - Evelina (@elenafirut)

22. Анастасія Чайка

23. Тетяна Чапля

24. Діана Шабас

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

️«Взламалисторінку» Part 2️ . Нарешті довгоочікуваний пост за дні моєї пропажі! . Два тижні тому мені взламали Інстаграм і все пішло коту під хвіст, так як зараз пік голосування, підготовка до шоу @missukraine_official , благодійнийпроект...і звісно мої 2️⃣4️⃣К - де усі робочі контакти напрацьовані за 5 років часу, і нереально багато іншої важливої збереженої інформації! . І ТАК ЩО Ж СТАЛОСЬ та ДЕ Я ВЛЕТІЛА: Програмою підбору паролів мені взламали сторінку, а потім змінили мейл. Після, мені прийшов мейл підтвердження, що це була Я/НЕ Я,де звісно натиснула силку, щоб захистити свій інстаграм - і ️САМЕ В ЦЕЙ️момент мене реально взламали ( тому що це був не справжній мейл інстаграму, тобто- хакер). . Далі мені змінили НІКНЕЙМ, сторінка була заморожена і не висвітлювалась у пошуку... дойшло до шантажу на гроші для повернення, навіть не в грн а в криптовалюті і тд, але тиждень часу змін не було ніяких... поки я випадково дякуючи @_kovalchuk_ua натрапила на людину, яка знається в цій справі і такі хакери йому по зубах. @raptor_security буквально за два дні, підтримуючи постійний зв’язок, інстаграм було відновлено і я з усіх сил намагаюсь влитись в ритм! Дуже дякую. . Щиросердечно усім раджу змінити паролі на складніші, а не банальні слова, дати народження і тд; поставити подвійну аунтифікацію і не прив’язувати фейсбук до інсти ️! . . . Ну що, скучили за моїми постами ️?

Допис, поширений D I A N A S Η A B A S (@di.blondie)

powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі
Залиште відгук