Мій син не приховувався, – дискваліфікована "Міс Україна" Вероніка Дідусенко показала дитину

4067 Читать новость на русском
Міс Україна 2018: Вероніка Дідусенко
Міс Україна 2018: Вероніка Дідусенко / 24 Канал

Вероніка Дідусенко, яка втратила корону і титул "Міс Україна 2018", вперше розповіла про свою дитину. Дівчина показала журналістам свого нащадка та пояснила, чому все ж брала участь у конкурсі краси.

Сталось це під час першої прес-конференції, яку красуня провела разом зі своїм адвокатом. 

Вероніка Дідусенко заявила, що була шокована, коли побачила заявку на "Міс Україна 2018". Дівчина переконує, що до цього не знала про жорсткі умови конкурсу краси. Однак, всупереч всім правилам, вона все ж не заповнила графу, де було питання про дітей, приховавши інформацію від організаторів. 

Читайте також: Вероніка Дідусенко вперше прокоментувала скандальну дискваліфікацію на "Міс Україна 2018"

Дискваліфікована "Міс Україна 2018" додала, що не соромиться свого сина та жодного разу не пошкодувала про те, що наважилась на пологи. Вероніка Дідусенко також прокоментувала, чому на її сторінках в соцмережах немає фото з дитиною. 

Мій син не приховувався. Instagram і Facebook – це професійні сторінки. Фото з дитиною є у "ВКонтакте" (заборонена в Україні соцмережа, – 24 канал) у моєї мами. І дивно, що ця інформація не стала відомою раніше,
– запевнила дискваліфікована "Міс Україна 2018".

Дівчина не полишає надії, що все ж представлятиме Україну на "Міс Світу". Вероніка Дідусенко переконує, що син не буде перешкодою в цьому, адже дитину вона братиме з собою на підготовку до фінального шоу, що відбудеться в Китаї. Після прес-конференції красуня вперше показала свого 4-річного сина.


Вероніка Дідусенко з сином / 24 канал


Дискваліфікована "Міс Україна 2018" Вероніка Дідусенко / 24 канал

Читайте також: Дискваліфікація "Міс Україна 2018": бойфренд Вероніки Дідусенко розповів про її життя


Вероніка Дідусенко / 24 канал

Наразі дискваліфікована "Міс Україна 2018" вирішила відстоювати свої права та "боротись з дискримінацією" на конкурсі краси. 

Я не хочу бути приниженою, як всі жінки, які заповнювали цю анкету. Точно знаю, що боролась би за свої права. Це хороша нагода, бо якби я була просто кандидаткою, мене б ніхто не почув,
– заявила Вероніка Дідусенко.

Нагадаємо, що конкурс краси "Міс Україна 2018" обріс скандальною новиною: переможницю Вероніку Дідусенко дискваліфікували. Організатори шоу назвали причину такого радикального рішення – дівчина порушила умови проведення конкурсу, приховавши інформацію про дитину. Відтак 30 вересня під час трансляції "Міс Україна 2018" журі оголосять ім'я дівчини, що отримає престижний титул.

 

 

powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі
Залиште відгук