Наташа Корольова гнівно вилаяла Україну через заборону в’їзду Лоліті

11369 Читать новость на русском
Наташа Корольова підтримала Лоліту
Наташа Корольова підтримала Лоліту / Фото з вільних мереж

Російська співачка українського походження Наташа Корольова, якій заборонено в’їжджати в Україну, гнівним антиукраїнським постом у соцмережі підтримала співачку Лоліту, яку теж не впускають в Україну.

Свої емоційні слова підтримки артистка опублікувала в Instagram.

"Лола, ми з тобою! І зауваж, компанія у нас достойна. Я як "Шпигунка Кремля" і "людина, яка своєю творчістю становить загрозу для жителів України" за інформацією з достовірного джерела можу констатувати факт, що скоро закінчаться всі ті, хто не по своїй волі беруть участь у реаліті-шоу "загроза національній безпеці", – мовиться у повідомленні Наташі Корольової.

На її думку, Україна, просто виконуючи своє законодавство щодо перетину кордону, намагається відволікати народ від реальних проблем.

Читайте також: Як нев’їзна в Україну Корольова прибула до Києва: з’явилися фото

І що ж робити? Караул! Чим будуть туманити мізки народу, щоб цей народ не почав ставити питання про своє реальне життя в демократичній і цивілізованій країні Україні, про тарифи, подорожчання, бідність, за межею якої більша половина живе в країні, обіцянки кращого життя?,
– поставила емоційне питання російська артистка.

Лола @lolitamilyavskaya мы с тобой!!!И заметь ,компания у нас достойная!!!? Я как "Шпионка Кремля" и "человек, своим творчеством представляющая угрозу для жителей Украины," по сведениям из достоверного источника могу констатировать факт, что скоро закончатся все те, кто не по своей воле принимают участие в реалити-шоу "загроза нацiональнiй безпецi!!!" И шо ж делать?Караул!!! Чем будут туманить мозги народу, шоб этот народ не начал задавать вопросы про свою реальную жизнь в демократической и цивилизованной стране Украине, про тарифы, подорожания, бедность, за чертой которой большая половина живущих в стране, обiцянки лучшей жизни??? Так шо в срочном порядке Лучшие из лучших креативщики и Режисеры СБУ продакшн в купе с Радой и всеми правыми и левыми секторами и сворой Иуд-журналистов работают над новой постановкой реалити-шоу "Запроданцi". На очереди те, кто неугоден кучке дорвавшихся до власти людей, за своё собственное мнение и позицию, за правду и реальность ситуации в стране, за песни, которые любят и хотят слышать по всему миру, за успех талантливых артистов!!! Как ни печально, но следующее Лайф-шоу - это лишение гражданства, теперь уже Поданным Украины, и их изгнание из страны! Людочки добрі що ж це в світі Божому робиться? Неужели дойдёт и до этого!????

A post shared by Наташа Королева (@natellanatella) on

Наташа Корольова додала, що "в терміновому порядку кращі креативщики і режисери "СБУ продакшн" в купі з Радою й усіма правими і лівими секторами і зграєю Іуд-журналістів працюють над новою постановкою реаліті-шоу "Запроданці".

Судячи зі слів співачки, у порушниках законодавства України щодо перетину кордону українська влада вбачає загрозу, тому що ці люди несуть правду.

Читайте також: Не мої груди. Лоліта звинувачує СБУ у фотошопі

На черзі ті, хто неугодний купці людей, що дорвалися до влади, за свою власну думку і позицію, за правду і реальність ситуації в країні, за пісні, які люблять і хочуть чути по всьому світу, за успіх талановитих артистів!,
– переконана Наташа Корольова.

"Як не сумно, але таке лайф-шоу – це позбавлення громадянства, тепер вже підданих України, і їх вигнання з країни! Людоньки добрі, що ж це в світі Божому робиться? Невже дійде і до цього?", – резюмувала російська артистка.

Нагадаємо, 23 квітня співачці Лоліті Мілявській заборонили в’їзд на територію України.

У Держприкордонслужбі причиною такого кроку назвали порушення виконавицею законодавства України під час перетину кордону.

Джерело: 24 Канал
powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі
Залиште відгук