Нік Вуйчич святкує 35-й день народження

1974 Читать новость на русском
Нік Вуйчич святкує 35-ий День народження
Нік Вуйчич святкує 35-ий День народження / gettyimages.com

Його історія надихає мільйони людей по всьому світові. Без рук і ніг він зміг стати найвідомішим мотиваційним оратором у світі. Сьогодні Нік Вуйчич святкує свої 35 років.

Чоловік народився із синдромом тетраамелії - рідкісним спадковим захворюванням, що призводить до відсутності всіх чотирьох кінцівок. У підлітковому віці він з відчаю ледь не вчинив самогубство.

Коли йому був 21 рік Вуйчич закінчив Університет Гріффіта, отримавши подвійну ступінь бакалавра комерції в галузі бухгалтерського обліку та фінансового планування. Наприкінці 90-х Нік Вуйчич почав виступати в церквах, тюрмах, школах і дитячих притулках і відкрив некомерційну організацію "Життя без кінцівок". З того моменту він почав благодійну діяльність і допомагає інвалідам по всьому світу.

Читайте також: Інвалідність – не діагноз: 10 вражаючих історій успіху, які вас здивують

А зараз знімається у кіно, пише книги і подорожує світом зі своїми виступами, які, насамперед, спрямовані на людей з обмеженими можливостями.

У 2012 році Нік одружився і зараз він щасливий батько двох абсолютно здорових дітей. До України він приїжджав вже тричі. Восени, його лекція на Хрещатику зібрала десятки тисяч людей.

powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі
Залиште відгук