Оголошено переможців премії BAFTA Awards 2018

336 Читать новость на русском
Оголошено переможців премії BAFTA Awards 2018
Оголошено переможців премії BAFTA Awards 2018 / Фото з відкритих джерел

В неділю 18 лютого відбулась 71 церемонія вручення нагород Британською академією телебачення та кіномистецтва BAFTA Awards 2018. Урочиста подія відбулась в Лондонському королівському Альберт-холлі в Лондоні.

На подію завітало десятки знаменитостей, які були номіновані у різних категоріях за досягнення в сфері кінематографа за 2017 рік.

Читайте також: Оголошено номінантів на премію BAFTA 2018: відеотрейлери найкращих фільмів

Однак, Британська академія все ж визначила переможців. Список переможців опублікований на сайті кінопремії.

Список переможців BAFTA Awards 2018

В номінації "Найкраща режисерська робота" переможцем став Гільєрмо дель Торо за фільм "Форма води".

"Найкращим фільмом" стала драма британського режисера Мартіна Макдонаха "Три білборда на кордоні Еббінг, Міссурі".

"Найкращий британський фільм" – "Три білборда на кордоні Еббінг, Міссурі".

Премію в номінації "Найкраща чоловіча роль" отримав Гарі Олдман, який зіграв Вінстона Черчілля в кінофільмі "Темні часи".

"Найкраща жіноча роль" дісталась актрисі Френсіс Макдорманд за гру в картині "Три білборда на кордоні Еббінг, Міссурі".

"Найкраща чоловіча роль другого плану" – Сем Рокеулл у фільмі "Три білборди на кордоні Еббінг, Міссурі".

"Найкраща жіноча роль другого плану" – Еллісон Дженні у фільмі "Я, Тоня".

"Найкращий оригінальний сценарій" – Мартін Макдонах у фільмі "Три білборда на кордоні Еббінг, Міссурі".

"Найкращий адаптований сценарій" – Джеймс Айворі за фільм "Клич мене своїм ім'ям".

"Найкращий анімаційний фільм" – "Таємниця Коко" Лі Анкрича.

"Найкращий короткометражний анімаційний фільм" – "Poles Apart" режисерки Паломи Баези.

"Найкращий неангломовний фільм" – корейський драматичний фільм "Служниця", знятий Пак Чхан Уком.

"Найкраща операторська робота" – Роджер Дікінс у "Той, хто біжить по лезу 2049".

"Найкращий дебют британського сценариста, режисера або продюсера" – режисер і сценарист Рунгано Ніоні та продюсер Емілі Морган у спільній роботі над фільмом "Я не відьма".

"Найкращий документальний фільм" – "Я вам не негр".

"Найкращий звук" – Алекс Гібсон, Річард Кінг, Грег Ландакер, Гарі Різзо і Марк Вейнгартен за роботу у фільмі "Дюнкерк".

"Найкраща робота художника-постановника" – Джеффрі Мелвін, Пол Д. Ауштерберрі та Шейн Віо у фільмі "Форма води".

"Найкращі візуальні ефекти" – фільм "Той, хто біжить по лезу 2049".

"Найкраща музика до фільму" – драма "Форма води".

"Найкращий монтаж" – Джонатан Амос і Пол Махлісс за роботу над фільмом "Малюк на драйві".

"Найкращий дизайн костюмів" – Марк Бріджес у фільмі "Примарна нитка".

"Найкращим грим і зачіски" – Девід Малиновський, Івана Приморак, Люсі Сиблік, Казухіро Цуджі у фільмі "Темні часи".

"Висхідна зірка" – британський актор Даніел Калуя.

Джерело: 24 Канал
powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі
При цитуванні і використанні будь-яких матеріалів в Інтернеті відкриті для пошукових систем гіперпосилання
не нижче першого абзацу на Телеканал новини «24» — обов’язкові.
Цитування і використання матеріалів у оффлайн-медіа, Мобільних додатках, SmartTV можливе лише з письмової згоди Телеканалу новин «24».
Матеріали з маркуванням «Реклама» публікуються на правах реклами.
Усі права захищені. © 2005—2017, ПрАТ «Телерадіокомпанія “Люкс”», Телеканал новин «24»
Залиште відгук