Олена Зеленська одягнула костюм від українського бренду: ефектні фото

Олена Зеленська в одязі від українського бренду
Олена Зеленська в одязі від українського бренду / Instagram / @olenazelenska_official

Графік президентського подружжя України досить насичений, що вони залюбки демонструють прихильникам у мережі. Після міжнародної поїздки до Латвії, Володимир та Олена Зеленські вирушили до Японії. Високопосадовці вже встигли взяти участь в кількох офіційних заходах, а перша леді засвітила стильне та ефектне вбрання.

Мабуть, Олена Зеленська таки вирішила взяти приклад зі своєї колеги Бріджит Макрон. Перша леді здебільшого обирає французькі бренди, популяризуючи їх у світі. Знаменита українка також надала перевагу одягу вітчизняної марки, засвітивши його під час міжнародного турне. 

Читайте також: Володимир та Олена Зеленські прилетіли до Риги: в якому вбранні постала перша леді

У перший день поїздки до Японії Олена Зеленська постала перед камерами у костюмі від Lake Studio. Вбрання складалось з чорної мідіспідниці та подовженого піджака, на якому виднілась вишита кульбаба. У ЗМІ вже відзначили, що таким чином перша леді хотіла символічно підкреслити радість від візиту, адже в японській культурі темне вбрання має протилежне значення, аніж в Україні. 

Президент  та перша леді України
Президент та перша леді України / Пресслужба президента

Стильний образ Олени Зеленської
Стильний образ Олени Зеленської / Instagram / @olenazelenska_official

Однак не тільки ефектний вихід першої леді України привернув увагу журналістів LifeStyle 24. Олена Зеленська анонсувала, що у рамках 4-денного турне візьме участь у заходах, які допоможуть їй на прикладі побачити освітні реформи в Японії. 

"Попереду дуже насичені дні. Користуючись нагодою, я планую відвідати Центр здоров’я, ознайомитись з програмою харчування японських школярів та інклюзивною інфраструктурою міста Токіо. Впевнена, досвід такої прогресивної країни як Японія буде надзвичайно корисним, адже створення рівних можливостей для всіх громадян нашої країни є дуже важливою місією для мене як для дружини президента", – зазначила Олена Зеленська. 

А от на Володимира Зеленського чекає чимало перемовин з японськими політиками та низка двосторонніх зустрічей з лідерами іноземних країн.

Володимир та Олена Зеленські в Японії
Володимир та Олена Зеленські в Японії / Пресслужба президента 

powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі
Залиште відгук