Оскар-2019: список номінантів престижної премії

2431
Оскар 2019: номінанти кінопремії - список претендентів на Оскар 2019
Номінанти премії Оскар-2019 / Колаж: 24 канал

Вже сьогодні, 22 січня, відбулось оголошення номінантів премії Оскар-2019 – найпрестижнішої нагороди в світовому кінематографі від Американської академії кіномистецтва. За звання найкращого фільму, актору та актриси, а також низки інших звань боротимуться найкращі зірки Голлівуду.

Оголошення номінантів премії Оскар-2019 розпочалось о 15:20 за київським часом 22 січня. Ведучими хвилюючого моменту стали пакистансько-американський актор Кумейл Нанджіані та американська акторка Трейсі Елліс Росс, які повідомляли глядачів про номінантів премії Оскар. Трансляція відбулась на офіційному YouTube-каналі Американської кіноакадемії, частина якої проводилася в прямому ефірі, а частина – складалася із записаних перед тим роликів, де і представили основних претендентів на кінопремію Оскар-2019.

Читайте також: Коли пройде Оскар-2019: оголошено дату

Всього було названо 24 номінації, фінальне голосування за переможця в кожній з яких відбудеться з 12 по 19 лютого. Шорт-лист ймовірних претендентів в 9 інших номінаціях було оголошено 18 грудня 2018 року. 91 церемонія вручення кінопремії Оскар відбудеться 24 лютого 2019 року традиційно в Dolby Theatre у Лос-Анджелесі.

Повний список номінантів на Оскар-2019

Номінація "Найкращий фільм року":

• "Чорна пантера" (Black Panther), режисер Раян Куглер;
• "Чорний куклукскланівець" (BlacKkKlansman), режисер Спайк Лі;
• "Богемна рапсодія" (Bohemian Rhapsody), режисер Браян Сінгер;
• "Фаворитка" (The Favourite), режисер Йоргос Лантімос;
• "Рим" (Roma), режисер Альфонсо Куарон;
• "Народження зірки" (A Star Is Born), режисер Бредлі Купер;
• "Влада" (Vice), режисер Адам МакКей.

Номінація
Номінація "Найкращий фільм року"

Номінація "Найкращий режисер":

• Спайк Лі ("Чорний куклукскланівець" / BlacKkKlansman);
• Павло Павліковський ("Холодна війна" / Cold War)
• Йоргос Лантімос ("Фаворитка" / The Favourite);
• Альфонсо Куарон ("Рим" / Roma);
• Адам МакКей ("Влада" / Vice ).

Номінація
Номінація "Найкращий режисер"

Номінація "Найкраща чоловіча роль":

• Крістіан Бейл ("Влада" / Vice);
• Бредлі Купер ("Народження зірки" / A Star Is Born);
• Віллем Дефо ("Ван Гог. На порозі вічності" / At Eternity's Gate);
• Рамі Малек ("Богемна рапсодія" / Bohemian Rhapsody)
• Вігго Мортенсен ("Зелена книга" / Green book).

Номінація
Номінація "Найкраща чоловіча роль"

Номінація "Найкраща чоловіча роль другого плану":

• Магершала Алі ("Зелена книга" / Green Book);
• Адам Драйвер ("Чорний куклукскланівець" / BlacKkKlansman);
• Сем Елліотт ("Народження зірки" / A Star Is Born);
• Річард Грант ("Чи зможете ви мене пробачити?" / Can You Ever Forgive Me?);
• Сем Роквелл ("Влада" / Vice).

Номінація
Номінація "Найкраща чоловіча роль другого плану"

Номінація "Найкраща жіноча роль":

• Ялиця Апарисіо ("Рим" / Roma);
• Гленн Клоуз ("Дружина" / The Wife);
• Олівія Колман ("Фаворитка" / The Favourite);
• Леді Гага ("Народження зірки" / A Star Is Born);
• Мелісса Маккарті ("Чи зможете ви мене пробачити?" / Can You Ever Forgive Me?)

Номінація
Номінація "Найкраща жіноча роль"

Номінація "Найкраща жіноча роль другого плану":

• Емі Адамс ("Влада" / Vice);
• Марина Де Тавіра ("Рим" / Roma)
• Реджина Кінг ("Якщо Біл-стріт могла б заговорити" / If Beale Street Could Talk);
• Емма Стоун ("Фаворитка" / The Favourite);
• Рейчел Вайс ("Фаворитка" / The Favourite).

Номінація
Номінація "Найкраща жіноча роль другого плану"

Номінація "Найкращий оригінальний сценарій":

• "Фаворитка" (The Favourite), автори сценарію Дебора Девіс, Тоні Макнамара;
• "Щоденник пастора" (First Reformed), автор сценарію Пол Шредер;
• "Зелена книга" (Green Book), автори сценарію Нік Валлелонга, Браян Гейєс Каррі, Пітер Фарреллі;
"Рим" (Roma), автор сценарію Альфонсо Куарон;
• "Влада" (Vice), автор Адам МакКей.

Номінація
Номінація "Найкращий оригінальний сценарій"

Номінація "Найкращий сценарій-адаптація":

• "Балада Бастера Скраггса" (The Ballad of Buster Scruggs), автори сценарію Джоел та Ітан Коени;
• "Чорний куклукскланівець" (BlacKkKlansman), автори сценарію Спайк Лі, Чарлі Вахтел та Кевін Віллмотт;
• "Чи зможете ви мене пробачити?" (Can You Ever Forgive Me?), автори сценарію Ніколь Холофсенер і Джефф Вітті;
• "Якщо Біл-стріт могла б заговорити" (If Beale Street Could Talk), автор сценарію Баррі Дженкінс;
• "Народження зірки" (A Star Is Born), автори сценарію Ерік Рот, Бредлі Купер та Вілл Феттерз.

​Номінація
Номінація "Найкращий сценарій-адаптація"

Номінація "Найкращий анімаційний повнометражний фільм":

• "Суперсімейка 2" (Incredibles 2), режисер Бред Берд;
• "Острів собак" (Isle of Dogs), режисер Вес Андерсон;
• "Мірай з майбутнього" (Mirai), режисер Мамору Хосода;
• "Ральф-руйнівник 2: Інтернетрі" (Ralph Breaks the Internet), режисери Філ Джонстон і Річ Мур;
• "Людина-павук: Навколо всесвіту" (Spider-Man: Into the Spider-Verse), режисери Пітер Ремзі, Боб Персічетті та Родні Ротман.

Номінація
Номінація "Найкращий анімаційний повнометражний фільм"

Номінація "Найкращий анімаційний короткометражний фільм":

• Animal Behaviour, режисери Елісон Сноуден та Девід Файн;
• Bao, режисер Domee Shi;
• Late Afternoon, режисер Louise Bagnall;
• One Small Step, режисери Боббі Понтіллас та Ендрю Шесворт;
• Weekends, режисер Trevor Jimenez.

Номінація
Номінація "Найкращий анімаційний короткометражний фільм"

Номінація "Найкращий фільм іноземною мовою":

• "Капернаум" (Capernaum), країна Ліван;
• "Холодна війна" (Cold War), Польща;
• "Робота без авторства" (Never Look Away), Німеччина;
• "Рим" (Roma), Мексика;
• "Крамничні злодюжки" (Shoplifters), Японія.

Номінація
Номінація "Найкращий фільм іноземною мовою"

Номінація "Найкращий документальний повнометражний фільм":

• Free Solo, режисери Джиммі Чін та Elizabeth Chai Vasarhelyi;
• Hale County This Morning, This Evening, режисер Ремелл Росс;
• Minding the Gap, режисер Bing Liu;
• Of Fathers and Sons, режисер Talal Derki;
• RBG, режисери Бетсі Вест і Джулі Коен.

Номінація
Номінація "Найкращий документальний повнометражний фільм"

Номінація "Найкращий документальний короткометражний фільм":

• Black Sheep, режисер Джонатан Кінг;
• End Game, режисери Rob Epstein і Jeffrey Friedman;
• Lifeboat, режисер Josefine Kirkeskov;
• A Night At The Garden, режисер Маршалл Каррі;
• Period. End Of Sentence., режисер Rayka Zehtabchi.

Номінація
Номінація "Найкращий документальний короткометражний фільм"

Номінація "Найкращий ігровий короткометражний фільм":

• Detainment, режисер Вінсент Ламбе;
• Fauve, режисер Jeremy Comte;
• Marguerite, режисер Маріанне Фарлі;
• Mother, режисер Rodrigo Sorogoyen;
• Skin, режисер Guy Nattiv.

Номінація
Номінація "Найкращий ігровий короткометражний фільм"

Номінація "Найкраща робота художника-постановника":

• "Чорна пантера" (Black Panther), художник-постановник Ханна Біхлер;
• "Фаворитка" (The Favourite), художник-постановник Фіона Кромбі;
• "Перша людина" (First Man), художники-постановники Нейтан Краулі, Кеті Лукас;
• "Мері Поппінс повертається" (Mary Poppins Returns), художники-постановники Джон Майр і Ґордон Сім;
• "Рим" (Roma), художник-постановник Еухеніо Кабальєро.

Номінація
Номінація "Найкраща робота художника-постановника"

Номінація "Найкраща операторська робота":

• "Холодна війна" (Cold War), оператор Лукаш Зал;
• "Фаворитка" (The Favourite), оператор Роббі Раян;
• "Робота без авторства" (Never Look Away), оператор Калеб Дешанель;
• "Рим" (Roma), оператор Альфонсо Куарон;
• "Народження зірки" (A Star Is Born), оператор Меттью Лібатік.

Номінація
Номінація "Найкраща операторська робота"

Номінація "Найкращий монтаж":

• "Чорний куклукскланівець" (BlacKkKlansman), монтажер Беррі Александер Браун;
• "Богемна рапсодія" (Bohemian Rhapsody), монтажер Джон Оттман;
• "Фаворитка" (The Favourite), монтажер Йоргос Мавропсаридіс;
• "Зелена книга" (Green book), монтажер Патрик Дж. Дон Віто;
• "Влада" (Vice), монтажер Хенк Корвін.

Номінація
Номінація "Найкращий монтаж"

Номінація "Найкращий звук":

• "Чорна пантера" (Black Panther);
• "Богемна рапсодія" (Bohemian Rhapsody);
• "Перша людина" (First Man);
• "Рим" (Roma);
• "Народження зірки" (A Star Is Born).

Номінація
Номінація "Найкращий звук"

Номінація "Найкращий звуковий монтаж":

• "Чорна пантера" (Black Panther);
• "Богемна рапсодія" (Bohemian Rhapsody);
• "Перша людина" (First Man);
• "Тихе місце" (A Quiet Place);
• "Рим" (Roma).

Номінація
Номінація "Найкращий звуковий монтаж"

Номінація "Найкраща музика до фільму":

• "Чорна пантера" (Black Panther);
• "Чорний куклукскланівець" (BlacKkKlansman);
• "Якщо Біл-стріт могла б заговорити" (If Beale Street Could Talk);
• "Острів собак" (Isle of Dogs);
• "Мері Поппінс повертається" (Mary Poppins Returns).

Номінація
Номінація "Найкраща музика до фільму"

Номінація "Найкраща пісня":

• All The Stars ("Чорна пантера" / Black Panther);
• I'll Fight (RBG);
• The Place Where Lost Things Go ("Мері Поппінс повертається" / Mary Poppins Returns);
• Shallow ("Народження зірки" / A Star Is Born);
• When A Cowboy Trades His Spurs For Wings ("Балада Бастера Скраггса" / The Ballad of Buster Scruggs).

Номінація
Номінація "Найкраща пісня"

Номінація "Найкращі візуальні ефекти":

• "Месники: Війна нескінченності" (Avengers: Infinity War);
• "Крістофер Робін" (Christopher Robin);
• "Перша людина" (First Man);
• "Першому гравцю приготуватися" (Ready Player One);
• "Соло. Зоряні Війни. Історія" (Solo: A Star Wars Story).

​Номінація "Найкращі візуальні ефекти" Оскар
Номінація "Найкращі візуальні ефекти"

Номінація "Найкращий дизайн костюмів":

• "Балада Бастера Скраггса" (The Ballad of Buster Scruggs), художники-костюмери Мері Зофріс і Ненсф Гей;
• "Чорна пантера" (Black Panther), художник-костюмер Ruth E. Carter;
• "Фаворитка" (The Favourite), художник-костюмер Сенді Павелл;
• "Мері Поппінс повертається" (Mary Poppins Returns), художник-костюмер Сенді Павелл;
• "Марія – королева Шотландії" (Mary Queen of Scots), художник-костюмер Олександра Бірн.

Номінація "Найкращий дизайн костюмів" Оскар
Номінація "Найкращий дизайн костюмів"

Номінація "Найкращий грим та зачіски":

• "На межі світів" (Border), гримери Goran Lundstrom і Pamela Goldammer;
• "Марія – королева Шотландії" (Mary Queen of Scots), гримери Єнні Шеркоре, Marc Pilcher і Jessica Brooks.
• "Влада" (Vice), гримери Greg Cannom, Kate Biscoe і Patricia Dehaney.

Номінація "Найкращий грим та зачіски"
Номінація "Найкращий грим та зачіски"

Нагадаємо, що цього року церемонія вручення премії "Оскар" вперше за 30 років залишиться без ведучого, оскільки заявлений актор та комік Кевін Харт відмовився від пропозиції провести вручення нагород через колишні гомофобські дописи в мережі. Продюсери церемонії не знайшли йому заміни, через що вони планують "вибрати знаменитостей А-листів, які будуть оголошувати зі сцени категорії і вручати статуетки, встигнути все організувати і сподіватися на краще".

Джерело: 24 канал
powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі
При цитуванні і використанні будь-яких матеріалів в Інтернеті відкриті для пошукових систем гіперпосилання
не нижче першого абзацу на Телеканал новини «24» — обов’язкові.
Цитування і використання матеріалів у оффлайн-медіа, Мобільних додатках, SmartTV можливе лише з письмової згоди Телеканалу новин «24».
Матеріали з маркуванням «Реклама» публікуються на правах реклами.
Усі права захищені. © 2005—2017, ПрАТ «Телерадіокомпанія “Люкс”», Телеканал новин «24»
Залиште відгук