Перед прочитанням – спалити: чим вражає нове видання "451 градус за Фаренгейтом"

1820 Читать новость на русском
Перед прочитанням – спалити: чим вражає нове видання "451 градус за Фаренгейтом"
Перед прочитанням – спалити: чим вражає нове видання "451 градус за Фаренгейтом" / Фото з відкритих джерел

У Франції перевидали легендарний роман Рея Бредберу "451 градус за Фаренгейтом". Нову книгу тепер можна прочитати тільки після нагрівання.

Французьке видавництво Super Terrain представило перевидання роману, де текст на сторінках книги може проявитися тільки при їх сильному нагріванні. Розробкою видання займалися фахівці лабораторії Charles Nypels з голландської Академії Яна ван Ейка.

Читайте також: Автор "50 відтінків сірого" випустить ще одну книгу: оголошено дату

У короткому ролику, який опублікували в мережі Instagram, видно, як можна читати книгу за допомогою запальнички. Але, зазначає Gizmodo, автори ефектного відео не уточнили, наскільки безпечним є використання відкритого вогню.

Очікується, що в продаж такі книги надійдуть уже в наступному році.

До слова, така ідея прочитання книги вважається дуже символічною та цікавою через те, що в романі "451 градус за Фаренгейтом" описується утопічне суспільство, яке спирається на масову культуру і споживче мислення, а всі книги, які змушують замислюватися про життя, підлягають спаленню.

В книзі існують спеціальні "пожежні", які спалюють книги, а людей, які їх переховують, жахливо карають. А назва роману була обрана тому, що, нібито, при цій температурі самозаймається папір.

powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі
Залиште відгук