Як відреагували учасники "Танців з зірками" на благородний вчинок Комарова

2625 Читать новость на русском
Юрій Ткач та Ілона Гвоздьова у 7 випуску "Танці з зірками 2017"
Юрій Ткач та Ілона Гвоздьова у 7 випуску "Танці з зірками 2017" / ТСН

За результатами суддівських балів та голосувань глядачів, у 7 випуску проекту "Танці з зірками 2017" залишила пара Юрія Ткача та Ілони Гвоздьової. Однак ефір був сповнений сюрпризів, і Дмитро Комаров вирішив поступитись їм місцем у проекті зі своєю партнеркою Олександрою Кучеренко.

З хореографічних даних Дмитра Комарова давно жартували судді та ведучі на проекті, однак йому з партнеркою все ж вдавалось всі 7 прямих ефірів "триматись на плаву" та навіть не потрапляти в "зону ризику". І все через те, що їх завжди рятували глядацькі голосування, де шанувальники відомого тревел-ведучого намагались допомогти залишитись йому в проекті.

Читайте також: "Танці з зірками 2017": чому партнерка Дмитра Комарова піде до іншого учасника

Однак цього разу Дмитро вирішив сам добровільно піти з проекту, віддавши своє місце в проекті Юрію Ткачу та Ілоні Гвоздьовій, які повинні були покинути проект. За 15 хвилин до оголошення результатів, він порадився з партнеркою – "Міс Україна-2016" Олександрою Кучеренко, та разом вони погодились, що в танцювальному шоу повинні залишитись справді сильні пари. А всі гроші, які глядачі весь тиждень надсилали за їхню пару, Дмитро попросив перерахувати на благодійність для хворого хлопчика.

На таку жертовність і благородний вчинок відреагували самі "жертви" вильоту з проекту – пара Юрія Ткача та Ілони Гвоздьової. Своїми емоціями вони поділились в мережі.


Юрій Ткач та Ілона Гвоздьова у 7 випуску "Танці з зірками 2017" виконують сальсу

Юрій Ткач зазначив, що його просто "накрило вибухом емоцій і почуттів вчорашнього вечора". Він відчув, що учасники проекту справді стали сім’єю і що він старатиметься не підвести жертовний вчинок Дмитра Комарова.

Для мене і для багатьох з нас це був дуже важкий вечір! В якому змішалися радість, розчарування, нерозуміння і шок! І як сказав Діма, ми справді давно перестали бути конкурентами, ми стали однією сім’єю! Це шоу не тільки про танці – це шоу про справжність, щирість і відвертість! Тепер я з гордістю буду нести відповідальність за дві пари! Друже, я вас не підведу!,
– щиро зазначив Ткач в мережі.

На противагу йому, його зіркова партнерка та хореограф Ілона Гвоздьова звісно вдячна ведучому за такий вчинок, але їй важко усвідомлювати, що вони залишились в проекті "із жалості та красивому вчинку" Комарова.

Мені дуже важко сьогодні на душі, якось брудно, я не привикла залишатись у шоу з жалості або з красивого жесту. Я боєць, я професіонал, я педагог, мені не приємно, що ми змусили Діму прийняти таке рішення, можливо, так сьогодні стали зірки і все так вийшло. Спасибі, Діма, за такий благородний вчинок, але в душі мені зараз дуже важко, що наш перехід в ефір став саме таким! Втомилась, розбита, обезсилена фізично, морально та емоційно!,
– додала на своїй сторінці Ілона.

Вот и закончился сегодняшний эфир,честно говоря,обращаясь ко всем,кто следит за нашим с Юрой творчеством хочется сказать огромное спасибо за поддержку и веру в нас,да наверно,сегодня был не лучший наш эфир,но он был для нас новым этапом,новым днем,новой возможностью показать танцевальный потенциал @yuriy_tkach ! Мне очень тяжело сегодня на душе,как то грязно,я не привыкла оставаться в шоу по жалости или красивому жесту,я боец,я профессионал,я педагог, мне не приятно,что мы вынудили Диму принять такое решение,возможно так сегодня стали звезды и всё так произошло,спасибо Диме за такой благородный поступок,но в душе мне теперь очень тяжело,что наш переход в сл эфир стал именно таким!!! Устала,разбита,обессилена физически,морально и эмоционально!!!надеюсь завтра наступит новой день и будут новые силы бороться дальше и идти с гордо поднятой головой за своего партнера,для меня он лучший на этом шоу!никого не хочу обидеть из других участников,это моя правда и моя субъективная оценка... @yuriy_tkach @ilonagvozdeva @tanci1plus1 @aakucherenko @komarovmir

Допис, поширений ilonagvozdeva (@ilonagvozdeva)

Нагадаємо, що в 7 випуску "Танці з зірками 2017" під час виконання пасодоблю танцювальна пара Комарова і Кучеренко перетворилась в ілюзіоніста та його партнерку, яка демонструвала неймовірні трюки та фокуси. А у фіналі номеру Олександра навіть розпилила Дмитра навпіл.

Джерело: 24 Канал
powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі
Залиште відгук