Похорони Марлена Хуцієва: режисера поховали поруч з Началовою

Похорони Марлена Хуцієва - фото з похоронів режисера 21 березня 2019
Похорони Марлена Хуцієва / dailystorm.ru

Похорони російського режисера Марлена Хуцієва відбулись сьогодні, 21 березня, у Москві. Його поховали на Троєкурівському кладовищі неподалік могили Юлії Началової – 38-річної співачки, яку поховали в цей день також.

Прощальна церемонія з творцем фільму "Весна на Зарічній вулиці" відбулась в Центральному будинку кінематографістів з 11 години. Востаннє віддати честь 93-річному режисеру Марлену Хуцієву прийшли його шанувальники, учнів та колеги, серед яких можна було побачити Олександра Панкратова-Чорного, Валерія Баринова, Бориса Щербакова, Павла Чухрая і багатьох інших. Про це повідомляють у російському виданні "Газета. ру"

Читайте також: Помер Марлен Хуцієв – режисер фільму "Весна на Зарічній вулиці"

Відспівування Марлена Хуцієва відбулось напередодні ввечері в храмі Святого Великомученика Георгія Побідоносця в Москві. Похорони Марлена Хуцієва відбулись в тридцяти метрах від місця поховання Юлії Началової, яка померла внаслідок ускладнень сепсису через рану ноги. Поруч з похоронами співачки був оркестр, в той час як на похороні режисера була почесна варта, яка в кінці похорону здійснила символічні постріли. 

Похорон Марлена Хуцієва у Москві
Похорон Марлена Хуцієва у Москві / Газета. ру

Похорон Марлена Хуцієва
Похорон Юлії Началової у Москві поруч з похороном Хуцієва / Газета. ру

Організацією прощання з режисером зайнялась Спілка кінематографістів. 

Що сталось з Марленом Хуцієвим?У Росії радянський режисер Марлен Хуцієв помер 19 березня о 7 годині ранку. Інформацію про смерть знаменитого режисера підтвердили у Союзі кінематографістів Росії. Він був найбільш відомим за створенням фільму "Весна на Зарічній вулиці". На час смерті йому було 93 роки.

powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі
Залиште відгук