Більшість хронометражу глядач розважається хіба тим, що вгадує, хто з героїв помре наступним. Логічно, що учасники гри, де безпечніше обирати правду, обиратимуть саме цей варіант. Творці "Правди чи дії" на ходу додають змінні, щоб вбивати героїв, не створюючи у глядача враження, що всі гинуть лише тому, що ідіоти. Тим не менше, сюжетна логіка заходить у глухий кут ще спочатку: йти з невідомим в покинуту будівлю і погоджуватись на сумнівні розваги – не зовсім хороше рішення. Десь так канонічно і починаються всі історії з прокляттями.

Також у кіно:​ "Ремпейдж": Двейн Джонсон і його горила

Творці "Правди чи дії" постарались розбавити криваві моменти напругою навколо правди. Навіть коли герой обирає правду, гра примушує розкривати не дурниці, а найсокровенніші таємниці. Згідно з задумкою, це ставить гравця перед сумнівом, що можливо краще все-таки обрати дію. Відмовитись дорівнює смерті, а шлях вийти з гри – невідомий. Його, власне, шукають протягом фільму.

У певні моменти кіно сюжетно нагадує реаліті-шоу про підліткові проблеми, а не хорор. Компанія, яка провела п'яні вихідні в Мексиці, стикається не лише з зовнішніми загрозами, а й внутрішніми конфліктами між собою. Це мало б розкривати персонажі, які, на жаль, надто неглибокі, щоб було куди пірнати.

Молодіжне кіно від авторів "Щасливого дня смерті" і "Пастки" програє своїм попередникам у оригінальності та цікавості, хоча трейлер може справити враження непоганого фільму в жанрі. Вся сюжетна лінія легко читається буквально з перших кадрів, ба навіть з трейлера, а єдине, що викликає ефект несподіванки — кінцівка. Хоча, навіть фінал "Правди або дії" не стане подивом, для тих, хто передбачив жагу творців зняти сиквел. Чи варто знімати другу частину? Скоріш за все, ні. Але й у цього кіно буде свій невибагливий глядач.

Заслужений рейтинг фільму на IMDb — 4,5. На більше і не розраховуйте.

Читайте також: "Мати!": сміливий фільм-алегорія, який викликає багато суперечок