Ревізор в інстаграмі: Оля Фреймут повертається до перевірки ресторанів

1939 Читать новость на русском
Ольга Фреймут
Ольга Фреймут / Instagram / @freimutolia

Телеведуча Ольга Фреймут здобула шалену популярність після виходу програми "Ревізор" на Новому каналі, де вона перевіряла якість сфери обслуговування в Україні. Потім, у 2014 році, білявка перейшла працювати на телеканал 1+1, де вела подібну авторську програму "Інспектор Фреймут". Знаменитість оголосила про те, що вона продовжить проводити ревізії у ресторанах.

Оля Фреймут повідомила про свій новий проєкт на сторінці в інстаграмі, який буде реалізований у соціальних мережах. Телеведуча написала, що її досі "називають ревізором, запрошують в міста на перевірки, асоціюють з чистотою та сервісом і побоюються". Незважаючи на те, що зірка припинила бути "ревізором" вже декілька років тому, вона вирішила повернутися до оцінювання якості сфер обслуговування.

Читайте також: Дружина Тищенка прокоментувала ставлення до 22-річної помічниці-моделі нардепа

Так, Фреймут разом з таємними експертами вирішила писати критичні відгуки в інстаграмі про ресторани, які в Україні вважають найкращими. Оцінювати телеведуча буде заклади харчування за 25-ма критеріями.

"Кожен пункт оцінюватимемо від 1 до 3 балів. Потім мої оцінки та бали експерта підсумуємо . Ресторан, який в сумі набере від 120 до 130 балів – отримає один підсніжник; від 130 до 140 балів – два підсніжники; від 140 до 150 балів – три підсніжники. Деталі візитів покажу згодом у гіді. Імена експертів розтаємничу теж у книзі... Завтра чекайте репортаж з ресторану Миколи Тищенка "Три вилки", – пояснила Ольга.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Допис, поширений FreimutOlia (@freimutolia)

 

 

powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі
Залиште відгук