Лайн-ап фесту вражає навіть найвибагливіших, особливо, якщо врахувати, що фестивалю усього 3 роки.

Але ми будемо прискіпливими і розберемо усе по пунктах.

Читайте також: Музика та розваги: Atlas Weekend у фотографіях

Плюси організації

Два найбільші плюси: перше – реально круті та актуальні виконавці, яких зараз слухає молодь, вчить їхні пісні, підспівує і підтанцьовує, друге – усі музичні гурти починали вчасно або майже вчасно. Ті гурти, в яких не впустили когось із музикантів на кордоні, все одно відпрацювали свій час. І найголовніше – найяскравіший гурт The Prodigy не тільки виклався на повну на сцені і завів абсолютно всіх, але і почав вчасно.

Ще одним не менш важливим моментом були чисті туалети. При чому упродовж усього фестивалю!

На фудкортах був великй вибір їжі на різний розмір гаманця. Думаю, що це теж можна занести в плюси організаторам.

Читайте також: "Файне місто 2017": дати, розклад фестивалю і квитки

Ще один позитив – досить непоганий звук.

Респект організаторам за розроблену аплікацію для смартфонів, яка працює незалежно від наявності чи відсутності інтернету. Це було неабияк зручно і корисно. Адже там було усе: мапа фестивалю, розклад виконавців із початком і закінченням виступу, можливість створювати свій власний розклад.

Ще не варто забувати про те, що організатори попіклуватись про своїх гостей і підкорегували виступи так, щоб можна було встигнути на якомога більшу кількість виконавців.

Також плюсом варто зазначити домовленість про продовження роботи метро на годину.

Мінуси організації

Перший день був переповнений людьми, і не дивно, адже 28 червня до Дня Конституції організатори зробили вхід безкоштовний. А це – чудова можливість наблизитися до музичного мистецтва, до того ж всі знають, що усі співаки та гурти вживу звучать зовсім інакше. Але, повернемось до переповненості. Було очевидно, що організатори не розраховували на таку кількість.

Другий баг – система розрахунку грошима. Сама ідея взагалі-то була прекрасною, але щось пішло не так. В перший день усім було оголошено, що треба класти гроші на спеціальні картки, і ними вже оплачувати покупки на території фестивалю. В принципі, це чудова ідея, як контролювати грошові потоки, а також не заморочуватись із рештою. Але, це надто складно! В перший же день вай-фай, через який здійснювався прийом грошей з карток, перестав працювати, і людям довелось розраховуватись "живими" грошима. І не пощастило тим, хто перед тим поклав усі гроші на цю саму картку… Кожен день з'являлись якісь нові правила розрахунку – чи то тільки грошима, чи то тільки картками, чи як хочете.

Читайте також: Як Atlas Weekend "прогримів" на всю Україну

На територію фестивалю не пускають із власною їжею, водою, алкоголем. Але про це не написали у правилах у додатку чи десь ще. Тобто люди дізнавались вже на вході, де їх змушували все викидати. Інакше просто не пропускали. Я нічого не маю проти таких правил. Але! Перше. Потрібно усюди повідомляти про таке. Друге. Якщо на території фестивалю у фудкортах продають лишень маленькі (0,3 мл) пляшечки негазованої води, то якось дивно не пропускати людей із своєю водичкою.

Мобільний зв'язок на території залишав сподіватись на краще! Я розумію, що спонсором програми був Київстар, але це ж не означає, що потрібно глушити інших операторів. Доходило до банального, коли люди не могли знайти один одного на фестивалі, через те, що не можуть додзвонитись.

Одним із невеличких мінусів можна назвати неможливість знімати браслет протягом п'яти днів фестивалю, адже це абсолютно незручно.

Щодо пилюки, яка піднімалась від стрибків "збожеволівшого", в хорошому сенсі, натовпу. На деяких виступах дійсно дихати було майже неможливо. Тож порада на майбутнє: можливо, є сенс зробити безкоштовну роздачу респіраторів перед виступами таких гуртів як The Prodigy чи Kasabian.

Але загалом, враження від Atlas Weekend неоціненні! І кожен відвідувач вдячний за можливість послухати вживу улюблені гурти. Ніхто не забуде, як захоплював усіх Джон Ньюман, як здивув Кейт Флінт і взагалі The Prodigy просто підірвали мозок кожного і змусили стрибати усіх, як нагадали "бурхливу молодість" Three Days Grace, вразили Maneken і Onuka, і завели всіх Dakh Daughters, а також багато-багато інших. Тож дякуємо усім причетним до організації такого масштабного музичного фестивалю в Україні!

Читайте також: "Дельфіна" в Україну не впустили: музиканти у Києві заспівали без нього