Легендарная украинская колядка получила рок-звучание благодаря The Hardkiss: видео

1394 Читати новину українською
Юлия Санина / Instagram / @the_hardkiss

Украинская музыкальная группа презентовала песню "Щедрик" в новой обработке. The Hardkiss объединили рождественскую композицию со своим новым хитом "Helpless", который стал первым обнародованным синглом пятого альбома "Акустика. Live", выход которого запланирован уже в 2020 году.

Сьогодні, 24 декабря, офіційно ютуб-канал української рок-групи відкрив запис із концертним виступом The Hardkiss в рамках останнього концертного проекту. Іменно композицію "Безпорадні" музиканти вирішили представити широку публіку альбому "Акустика. Live".

Читайте також: Два в одній: група "Бумбокс" обнародовала кліп до пісня "Твій номер / Плющ"

На лічних сторінках у встановлених фронтумен Юлія Саніна поділилася кадрами з виступленнями, наполнявшись самими теплими емоціями та дитячими воспомінаніями накануне новорічних та рождественських святників.

Делюсь із вами частиною магією, яку ми створили на Акустичному концерті. Для мене це одночасно сильна і складна композиція концерту, яка я обожаю,
- визнала півиця.

Пісня "Безпорадні" отримала нове звучання і волшебно сочетается с рождественской народною композицією "Щедрик" в музичній обробці Миколая Леонтовича.

Альбом The Hardkiss "Акустика. Live" побачив світ уже в початку 2020 року.

The Hardkiss - безпорадний / Щедрик: смотрите відео онлайн

 

powered by lun.ua
Если Вы обнаружили ошибку на этой странице, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter
Комментарии
Залиште відгук