Украинка рассказала, как стала вице-чемпионкой Европы по фитнес-бикини: пикантные фото

1582 Читати новину українською

Львовянка Марьяна Лопушанская в составе украинской сборной поехала в Будапешт на престижный международный турнир по бодибилдингу и фитнесу.

Конкурентки были из 30-ти стран мира. Марьяна их обошла и получила титул "Мисс Вселенная" в категории "Miss model beauty". Спортсменка уже вернулась к привычным тренировкам.

Читайте также: Тренер Ким Кардашян назвал два вида спорта, не действующых для похудения

"Я до того занималась как любитель. А увлечение появилось значительно позже, когда я увидела девушек, которые выступают в этой сфере. Мне очень понравилось, и я тоже захотела такой стать. Действительно, это было мечтой. Я не думала, что я это смогу", – прокомментировала Лопушанская.

Но Марьяна смогла. В мае получила "серебро" и "бронзу" на чемпионате континента. А последние полгода все силы бросила на подготовку всемирных соревнований "Miss and Mrs Universe" по бодибилдингу и фитнесу. График тренировок был очень утомительным.

В категории "Miss model beauty", где отметилась львовянка, 50% результата составляет оценка рельефа тела, харизмы, умения показать себя на сцене. Другая половина – это красота участницы. Важной является каждая деталь.

Анатомію можна вчити?? ??? Львів’янка Мар’яна Лопушанська нещодавно здобула титул «Miss model beauty» на престижному міжнародному турнірі із бодібілдингу та фітнесу «Mr. & Ms. Universe». Гасло львів’янки – «Створи себе сам». Вона 8 років займалася карате, стала володаркою коричневого поясу, а нещодавно зосередилася на фітнесі та крос-фіті. Спортсменка розповіла: «Спершу я займалася як любитель. А захоплення з’явилося значно пізніше, коли побачила дівчат, які виступають в цій сфері. Мені дуже сподобалось, і я теж захотіла такою стати. Справді, це було мрією. Я не думала, що я це зможу». Але дівчина змогла. У травні здобула «срібло» та «бронзу» на чемпіонаті континенту. А останні півроку всі сили кинула на підготовку до всесвітніх змагань «Mr. & Ms. Universe» із бодібілдингу та фітнесу. Графік тренувань був дуже виснажливим. Мар’яна розповідає: «Білки ‒ це була основа мого раціону, вуглеводів практично не вживала. Було важко, дійсно важко, але нічого, це того варте». У категорії, де відзначилася львів’янка, 50 відсотків результату складає оцінка рельєфу тіла, харизми, вміння показати себе на сцені. Інша половина ‒ це краса учасниці. Важливою є кожна деталь: макіяж, зачіска і навіть купальник. До речі, його спортсменка пошила сама. Мар’яна прагнула хоча би потрапити у шістку фіналісток. Але результат перевершив очікування. Львівську спортсменку визнали найкращою. Своїх конкуренток на турнірі вона навіть не пригадує. Зізнається: «Мене так тренер з карате ще колись привчив: не дивись навіть жеребкування своє. Ти не маєш знати, які в тебе суперниці. Ти просто йдеш і борешся за перемогу. І тут я так само робила. Не дивилася. Звичайно, були достойні суперниці. Але треба показати себе на всі 100». Своїми знаннями і вміннями атлетка ділиться з учнями. Уже починає готуватися до наступного сезону. І паралельно здобуває фах реабілітолога. ?Відео https://zaxid.net/lvivyanka_maryana_lopushanska_rozpovila_yak_stala_mizz_model_beauty_n1443026 #sport #sportgirl #lviv_sport #fitness #fitnessmodel #fitnessbikini #bikinigirl #crossFit #crossgirl #маряна_лопушанська #body #beautiful #motivation #motivationsport #coach #gymgymgirl #moments #mylife️ #mariana_lopushanska

Допис, поширений Mariana Lopushanska??Ukraine? (@mariana_bikini)

Каковы еще секреты успеха девушки – смотрите в сюжете.

Источник: 24 Канал
powered by lun.ua
Если Вы обнаружили ошибку на этой странице, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter
Комментарии
Залиште відгук