Слуга народу 2 сезон 15 та 16 серії: онлайн

2171 Читать новость на русском
Слуга народу 2 сезон 15 та 16 серії
Слуга народу 2 сезон 15 та 16 серії

П'ятнадцята та шістнадцята серії другого сезону популярного комедійного серіалу "Слуга народу. Від любові до імпічменту" вийшли 2 листопада.

У 15 серії "слуга" кредиторів туди, де багато років ми перебуваємо самі, Україна не отримала транш в 15 мільярдів і ризикує втратити свою репутацію на міжнародному рівні. Для виходу з кризи президент пропонує на пост прем'єр-міністра свою людину, при цьому трохи шантажує головних фігурантів Верховної Ради.

У 16 серії олігархи хочуть позбутися неугодного президента якомога швидше і з найменшими втратами для себе, тому на загальній раді вирішують влаштувати для Голобородько імпічмент. Для цього вони кидають всі сили на пошуки Юрія Івановича, який багато чого знає. У той же час президент завдає удару у відповідь і спецслужби заарештовують.

Читайте також: Слуга народу 2 сезон 13 та 14 серії: онлайн

Дивіться Слуга народу 2 сезон 15 серія: онлайн

Дивіться Слуга народу 2 сезон 16 серія: онлайн

Читайте також: Слуга народу 2 сезон 11 та 12 серії: онлайн

Слуга народу – це комедійний серіал про те, як простий київський учитель стає президентом країни і намагається змінити життя людей на краще. У серіалі актори Студії Квартал 95 і відомі українські артисти майстерно зіграли політиків.

powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі
Залиште відгук