Слуга народу 2 сезон 7 і 8 серії: онлайн

900 Читать новость на русском
Слуга народу 2 сезон 7 і 8 серії
Слуга народу 2 сезон 7 і 8 серії

Сьома та восьма серії другого сезону популярного комедійного серіалу "Слуга народу. Від любові до імпічменту" про президента Василя Голобородька вийшли на екрани 26 жовтня.

У 7 серії йдеться про те, що світова криза торкнулася навіть МВФ, тому в нашому регіоні кредит отримає тільки одна країна: Україна чи Греція, але для цього країни повинні показати свою жорстку позицію в питанні корупції. Греки вирішують посадити своїх олігархів. Україні потрібна побільша фігура, тому наші олігархи вирішують заарештувати головного корупціонера, яким виявився колишній президент.

Читайте також: Слуга народу 2 сезон 5 і 6 серії: онлайн

Дивіться Слуга народу 2 сезон 7 серія: онлайн

Читайте також: Слуга народу 2 сезон 3 і 4 серії: онлайн

У 8 серії стало відомо, що для отримання кредиту в розмірі 15 мільярдів від МВФ, Україна повинна виконати обов'язкові умови та схвалити цілий пакет антикорупційних законів, за які вперто не хочуть голосувати депутати Верховної Ради. У президента є всього 2 дні, щоб переконати депутатів проголосувати за необхідні для країни закони.

Дивіться Слуга народу 2 сезон 8 серія: онлайн

Читайте також: Слуга народу 2 сезон 1 і 2 серії: онлайн

Слуга народу – це комедійний серіал про те, як простий київський учитель стає президентом країни і намагається змінити життя людей на краще. У серіалі актори Студії Квартал 95 і відомі українські артисти майстерно зіграли політиків.

powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі
Залиште відгук