У платівці сім треків, три з них "Повільний рок-н-рол", "Фірмові рухи" та "Тварина" були раніше видані синглами.

Читайте також: Новинки осені: 10 крутих пісень вересня, які варто почути

Слухайте альбом Fontaliza "Фірмові рухи"


Лідер гурту Павло Холошев розповів детальніше про кожну пісню в альбомі:

1. "Фірмові рухи". Це єдиний в репертуарі Fontaliza реггі трек.

Ми аналізували й зрозуміли, що не маємо пісні в стилі реггі, й цілеспрямовано вирішили написати її. Наш басист приніс на репетицію чіпкий гітарний риф, а я почав наспівувати під нього щось в дусі Боба Марлі. І тоді магія затактового ритму накрила нас по повній,
– каже Холошев.

Зараз це один з улюблених треків гурту, тому і назва альбому однойменна.

2. "Амазонка". За словами музикантів, це класичний рок бойовик: чіпкі гітарні рифи, розриваюча на шматки ритм секція, олдскульний вінтажний саунд, відчайдушна лірика андердогу.

3. "Танцюй". Ніч, зірки та місяць, вулиці вогнів, яскравих ліхтарів. Неонове світло спокусливо вабить тебе відсторониться від денних турбот, марності буття і розчинитися в танці. З тобою твої друзі і ви, немов збожеволілий екіпаж космічної ракети відправляєтеся вніч, назустріч вогням цього міста, яке ніколи не спить, туди, де можна танцювати до ранку і більше ні про що не думати, крім як про таємну силу й досконалість фірмових рухів.

4. "4.20". Павло називає цей трек найконцептуальнішою піснею в альбомі. Спершу хлопці хотіли зробити щось в стилі hip-hop, але використовувати той арсенал інструментів, який у них є: гітари, бас, ударні. В основі композиції дуже щирий і примітивний гітарний риф, навколо якого все і будується.

"Ми писали цю пісню останньою, на той час у нас закінчилися всі ідеї для тексту. І ми вирішили скласти текст з газетних заголовків. Ось що вийшло", – каже Холошев.

5. "Тварина". Одного разу лідеру гурту сказали: "Паша – ти тварина". Ця фраза так щільно засіла у його свідомості.

"І я подумав, що це знак. Потрібно написати пісню. Одного разу вночі я прокинувся від кошмарів, і рядки самі полізли в голову: "Не злякаєш мене, все це буде марно, навіть не допоможе поліція карми...". Музика виконана на стику стилів гранж і брит-поп. Моє улюблене поєднання", – поділився музикант.

6. "Гравітацію не здолати". Трек незвичайний тим, що вперше в історії групи основний вокал співаю не Павло. Автор і виконавець пісні його брат – Холошев Юра. Це атмосферна балада з джазової основою і ритмом в три чверті, з глибоким ліричним текстом.

7. "Повільний рок-н-рол". Трек, який завершує "Фірмові Рухи". "Зустрінемося знов під цей повільній рок-н-рол". Ми з надією дивимося в майбутнє і говоримо, що це зовсім не кінець, а всього лише невеликий антракт, під час якого можна сходити до бару, замовити прохолодні напої, а можна взагалі не паритися і замовити піцу через інтернет додаток. А поки ви будете це робити, гурт Fontaliza вже повернеться до вас з новим матеріалом".

Хто такі Fontaliza? Це український гурт з Горлівки, що з 2014 грає інді-рок в Києві. Команда мала кілька лайвів, зокрема, у 2014 на НСК Олімпійському в якості підтримки ОЕ, на фестивалях Atlas Weekend, Файне Місто, Республіка, Схід Рок.

Навесні 2018 Fontaliza оновила склад гурту, до Павла Холошева (лід-вокал, гітара), Артема Таланова (барабани) та Ігната Карташева (бас-гітара) приєднався молодший брат вокаліста – гітарист Юрій (Нестор) Холошев. Відтепер Fontaliza – це квартет, який має другу гітару й бек-вокал.