Як виглядала до операції модель-трансгендер Валентина Сампайо: фото

Валентина Сампайо фото до операції – біографія Валентини Сампайо
Валентина Сампайо / Elle

Нещодавно 22-річна модель-трансгендер Валентина Сампайо на своїй сторінці в Instagram повідомила, що вона знялась у рекламі білизни Victoria’s Secret. Що відомо про модель та як вона виглядала до операції – читайте далі.

Валентина Сампайо – бразильська модель, яка з 12-річного віку почала називати себе Валентиною, будучи хлопчиком. В одному зі своїх інтерв'ю вона розповіла, що почала відчувати себе дівчиною у 8 років. В мережі вдалося знайти єдине дитяче фото моделі до операції.

Читайте також: Що публікує в Instagram модель-трансгендер Валентина Сампайо, яка знялась для Victoria's Secret

Валентина Сампайо до зміни статі

Маленька Валентина Сампайо
Маленька Валентина Сампайо

Біографія Валентини Сампайо

Що цікаво, булінгу вона не піддавалася, навпаки, однокласники приймали її такою, якою вона хоче себе бачити, а батьки завжди підтримували та пишалися нею. Свої перші кроки на шляху до моди дівчина зробила у 16 років. У коледжі на її здібності звернув увагу візажист, який записав її у модельне агенство у Сан-Паулу. 

У листопаді 2016 року Сампайо вперше дефілювала на тижні моди. Згодом, L'Oréal зняв короткий фільм про неї, який був випущений в Міжнародний жіночий день. 

У 2017 році Модель Валентина Сампайо стала першою моделлю-трансгендером, яка потрапила на обкладинку видання Vogue Paris. Така подія сталася вперше за 97 років існування журналу. 

Ми з гордістю хочемо відзначити красу трансгендерів і здатність таких моделей, як Валентина Сампайо, яка вперше позувала для Vogue, змінювати світ моди і руйнувати існуючі упередження,
– йдеться у виданні. 

За словами головного редактора видання, така фатальна жінка, як Валентина, яка народилася хлопчиком, і привернула увагу не красою, а зміною уявлень про типи чоловічої та жіночої краси – заслуговує бути на обкладинці. 

Обкладинка Vogue Paris з Валентиною Сампайо
Обкладинка Vogue Paris з Валентиною Сампайо

Втім, не лише обкладинкою Vogue обійшлася успішність молодої моделі. Вона також стала першою моделлю-трансгендером білизняного бренду Victoria’s Secret. Звістку про те, що вона є запрошеною моделлю, Валентина розповіла у своєму Instagram.

 

Джерело: LifeStyle 24
powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі
Залиште відгук