Віктор Павлік покинув дружину і понад три роки зустрічається з 25-річною Катериною Реп'яховою

Віктор Павлік і його дівчина Катерина Репяхова / Instagram / @repyahovakate

Знаменитий український артист Віктор Павлік приголомшив прихильників несподіваною новиною. Вже понад три роки він не перебуває у шлюбі з дружиною Ларисою. Співак покинув її заради 25-річної Катерини Реп'яхової, яка є його концертним директором.

Вранці 24 червня мережу підірвала новина про таємний роман 53-річного Віктора Павліка та 25-річної Катерини Реп'яхової. Низка українських ЗМІ заговорили про те, що співак вже давно покинув дружину Ларису заради молодої колеги. На сайті видання Lime з'явилася інформація, що дівчина підтвердила роман і спростувала його секретність.

Читайте також: 25-річна дівчина Віктора Павліка розповіла подробиці роману: резонансні деталі

За словами дівчини, вони з Віктором Павліком не приховували свої відносини, але й не виносили їх на загал. Так, на Instagram-сторінці Катерини світлини з українським артистом, який виявився її бойфрендом, датуються ще минулими роками.

У Insta-Stories дівчина опублікувала скріншот, на якому зазначила, що ЗМІ запізнилися з новиною, оскільки пропозиція руки та серця відбулася ще в червні 2016 року. Також того ж місяця Катерина опублікувала фото з Віктором, яку він чуттєво прокоментував. "Моя Катюня", – зворушливо написав артист.

 

powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі
Залиште відгук