Вони дійсно зрадники, – Приходько різко висловилась про українських гастролерів у Росії

10653 Читать новость на русском
Приходько різко висловилась про гастролі українських виконавців у Росії
Приходько різко висловилась про гастролі українських виконавців у Росії / Фото з Facebook

Кожна публічна людина повинна вибрати свою, гідну позицію і дотримуватися її. Але чимало українських співаків забувають про це, думаючи виключно про гроші.

Таку думку висловила українська співачка Анастасія Приходько на сторінці в Instagram.

"Більшість артистів, скоріш за все, забувають, для чого вони стають публічними. Якщо для заробляння грошей – це теж можна зрозуміти. Але я більше підтримую тих, хто хоче додати світла в нашу культуру", – пише вона.

Читайте також: Відома українська співачка потрапила до лікарні: з'явилось фото

Виконавиця зізналась, що під час концертів у Росії вона заробляла у 5-7 разів більше, ніж в Україні, та гроші ніколи не були для неї пріоритетом.

Не все можна купити в цьому світі. Ті артисти, які зробили для себе вибір на користь грошей, подають дуже поганий приклад своїм шанувальникам – продають Батьківщину за рублі. І за ці ж рублі куплять собі квартиру в Україні. Але найстрашніше, про що вони, знову-таки, не замислюються, що артистами вони стали завдяки українському народові,
– різко підкреслила Приходько.

За словами Анастасії, саме українському слухачеві виконавці відомі і за межами країни.

"Як же вони плюють в обличчя всім своїм шанувальникам в Україні, коли розвертаються і їдуть у Росію?! Говорити про таких людей – занадто багато честі для них, тому що це дійсно зрадники", – підкреслила співачка.

– Каждый публичный человек, вне зависимости от того, политик он или артист, должен сделать выбор – именно потому, что он публичен. Многие делают из публичных людей кумиров для себя, в своих суждениях опираются на их мнение, следуют их убеждениям. Поэтому перед тем, как стать публичным человеком, нужно задуматься, сможешь ли ты занять достойную позицию. Большинство артистов, скорее всего, забывают, для чего они становятся публичными. Если для зарабатывания денег – это тоже можно понять. Но я больше поддерживаю тех, кто хочет привнести свет в нашу культуру. Не скрываю, что в России я зарабатывала в пять-семь раз больше, чем в Украине. Но деньги для меня никогда не были приоритетом. Не всё можно купить в этом мире. Те артисты, которые сделали для себя выбор в пользу денег, подают очень плохой пример своим поклонникам – продают Родину за рубли. И за эти же рубли купят себе квартиру в Украине. Но самое страшное, о чем они, опять-таки, не задумываются, — что артистами они стали благодаря украинскому народу. Если бы наш украинский слушатель не покупал их диски, не ходил на концерты, их не было бы и в помине. И как же они плюют в лицо всем своим поклонникам в Украине, когда разворачиваются и едут в Россию?! Говорить о таких людях — слишком много чести для них, потому что это действительно предатели. #анастасияприходько

Допис, поширений Анастасія Приходько (@prykhodko_official)

powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі
Залиште відгук