Х-фактор 8 сезон 14 випуск: Альона Романовська та Анна Трубецька покинули проект

2055 Читать новость на русском
Х-фактор 8 сезон 14 випуск: прямий ефір / 24 Канал

Українське шоу "Х-фактор" 8 сезон вже завершило пошуки унікальних голосів країни. 2 грудня на каналі СТБ відбувся 14 випуск і четвертий прямий ефір. У 14 випуску шоу залишили двоє учасників – Альона Романовська (підопічна Олега Винника) та Анна Трубецька (підопічна Насті Каменських).

Під час шоу "Х-Фактор" 8 сезон 14 випуск судді проекту – Настя Каменських, Олег Винник, Дмитро Шуров (PIANOБОЙ) і Андрій Данилко – обрали кращих з кращих, які боротимуться за перемогу у проекті надалі.

Читайте також: Х-фактор 8 сезон 14 випуск: неймовірні хіти учасників під виконання живого оркестру

Х-фактор 8 сезон 14 випуск дивитись онлайн: результати голосування

За правилами шоу, під час прямих ефірів кожен із учасників виконує одну композицію, але їхню долю вирішують вже не судді, а глядачі. Голосування буде проходити у два етапи. Після завершення усіх виступів у глядачів є рівно одна година, щоб проголосувати за свого фаворита.

Однак цей ефір мали покинути два учасники. Одного учасника на виліт було обрано за результатами глядацьких голосувань, іншого – за гіршим виконанням пісні "за життя".

Читайте також: Х-фактор 8 сезон 13 випуск: учасники виконали найкращі україномовні пісні

Отже, за результатами голосувань глядачів, Альона Романовська назавжди покинула проект "Х-фактор". Це була підопічна Олега Винника.


Х-фактор 8 сезон 14 випуск: Альона Романовська залишила шоу

Також, за результатами голосування, під час 14 випуску шоу "Х-фактор" у зоні ризику опинилися двоє інших учасників – це гурт Каzkа (підопічні Андрія Данилка) та Анна Трубецька (підопічна Насті Каменських).

Кожен з учасників виконав по одній пісні, щоб довести, що саме він повинен залишитися на проекті. Після цього глядачі мали ще 15 хвилин, щоб визначити, хто залишиться в шоу. Судді повинні були віддати один голос за одного учасника. За правилами, якщо учасники набирають рівну кількість голосів, то озвучують додаткові результати голосування глядачів.

За Анну Трубецьку проголосувала лише її наставниця Настя Каменських, а от за гурт "Kazka" віддали голос аж троє суддів, – Андрій Данилко, Олег Винник, Дмитро Шуров.

Тож за підсумками голосування суддів, шоу "Х-фактор" покинула Анна Трубецька – підопічна Насті Каменських.


Х-фактор 8 сезон 14 випуск: Анна Трубецька залишила шоу

Читайте також: Х-фактор 8 сезон: відео виступу LP та Насті Каменських в 11 випуску

Надалі в проекті за перемогу будуть змагатись 7 учасників:

– категорія "Гурти" – Андрій Данилко ("Каzkа", "Каблуками по брусчатке" та "Юркеш")

– категорія "Хлопці" – Дмитро Шуров (Михайло Панчишин)

– категорія "Дівчата" – Настя Каменських (Даша Ступак)

– категорія "Старші за 30" – Олег Винник (Микола Ільїн та Олена Зуєва)

Іван Варава (команда Дмитра Шурова), Остап Скороход (команда Дмитра Шурова) та Ксюша Попова (команда Насті Каменських) залишили шоу під час попередніх ефірів.

powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі
Залиште відгук