Однак існують кілька правил, на випадок бурхливих вечірок, як правильно вживати алкоголь, аби на ранок не відчувати себе та погано та уникнути похмілля.

Пийте рідину

Так, окрім алкоголю варто випивати ще кілька склянок води. Це врятує вас від головного болю на ранок, який пов'язаний із зневодненням. Також варто відмовитись від звички запивати алкоголем їжу.

Не змішуй

Різні види алкоголю точно приведуть до проблем із шлунком та жахливого похмілля. Краще протягом вечора пити щось одне і на ранок проблем буде менше.

Без сигарет

Краще утриматись від куріння, коли ви п'єте алкоголь. В іншому випадку почне боліти шлунок і ви можете сп'яніти від меншої кількості алкоголю.

Не пити на голодний шлунок

Про це правило знають усі, але чомусь не всі дотримуються. В такому випадку алкоголь дуже швидко всмоктується в кров і ви сп'янієте за кілька хвилин, а наслідки будуть не дуже приємними.

Читайте також: Чи корисно пити вино?

Без бульбашок

Вуглекислий газ, який міститься в усіх ігристих напоях, прискорює всмоктування алкоголю стінками шлунку та сприяє швидкому сп'янінню. Від бокалу шампанського можна "відлетіти" так само, як від горілки.

Менше солодкого

Глюкоза і алкоголь – дуже підступна суміш для організму. Різноманітні лікери та коктейлі можуть привести до захворювань печінки або інших ускладнень.

Активоване вугілля

Кілька таблеток, які ви приймете до вечірки, вберуть в себе частину алкоголю, а потім виведуть його природнім шляхом.

Ну і найголовніше: пити в міру та контролювати себе. Адже нікому не подобається прокидатись із неймовірним головним болем та не пам'ятати, що з тобою трапилось.