Як жили європейці на початку ХХ століття: унікальна фотопідбірка

478 Читать новость на русском

Здається, що ХХ століття – це настільки віддалений від сьогодення час, що годі й уявити, як тоді жили люди. Однак численні фото дають нам уявлення про побут та моду того часу.

У BoredPanda опублікували цікаву фотопідбірку, яка показує реальне життя в Європі на початку ХХ століття. Власником унікальних знімків є американець Білл Нельсон. Саме він знайшов негативи старих фото під час купівлі нерухомості в штаті Міннесота.

Читайте також: Покинуті місця Японії, які заворожують красою

Самі негативи мають розмір 10 х 12,5 см і зрізані з рулонної плівки. Вони є досить крихкими через нітроцелюлозу, тому я зберігаю їх у морозильній камері. Це досить дивно, що ці негативи взагалі збереглись, враховуючи вік та необережне ставлення,
– розповів Білл Нельсон. 

Кожен негатив американець відсканував та зробив неймовірну підбірку фото. За його словами, невідомий фотограф робив серію знімків у Європі на початку 1904 року. У підбірці є світлини з Нідерландів, Німеччини, Великобританії, Австрії та Франції. Мабуть, митець намагався відтворити побут тогочасного суспільства, тому продемонстрував дозвілля молодих людей, їхній відпочинок на вулицях великих міст та вбрання, яке тоді було трендовим. 

powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі
Залиште відгук