Яна Беляєва стала фіналісткою "Міс Україна Всесвіт": фото

3824 Читать новость на русском
Яні Беляєвій приписують стосунки з чоловіком Ані Лорак
Яні Беляєвій приписують стосунки з чоловіком Ані Лорак / Фото з Іnstagram

Яна Беляєва, яку називають можливою коханкою чоловіка Ані Лорак, готується до фіналу конкурсу краси "Міс Україна Всесвіт-2018".

Як відомо, нещодавно Мурата Налчаджіолу помітили у Києві в караоке-клубі у компанії Яни Беляєвої. Після цього розгорівся скандал про зраду чоловіка Ані Лорак. 

Читайте також: Зрада чоловіка Ані Лорак: нові подробиці

Як пише ТаблоID, Беляєва стала фіналісткою конкурсу, але коментувати її особисте життя оргкомітет конкурсу категорично відмовився.

У короткому представленні Яна розповіла, що вважає себе життєрадісною, довірливою та настирливою. Беляєва також зазначила, що активно допомагає притулкам для тварин.

За її словами, кохання – це найголовніше, що є в нашому житті. "Але найважливіше – любов до своїх рідних і близьких", – додала Беляєва.

 

Фіналістка Яна Беляєва, 26 років, м Київ, 170 см. ⠀ 1. Яка книга мала найбільший вплив на формування Вашої особистості? ⠀ Найбільший вплив на формування моєї особистості мала книга Фредеріка Бегбедера "Любов живе три роки". ⠀ 2. Якими волотерськими проектами Ви займалися? Які саме проекти хотіли би втілити в життя?
З самого дитинства я люблю тварин, особливо собак. Зараз я активно допомагаю притулкам для тварин. ⠀ 3. Охарактеризуйте себе у трьох словах. ⠀ Життєрадісна, довірлива, настирлива. ⠀ 4. Якщо не краса врятує світ, тоді що? ⠀ У такому випадку його врятує жіноча мудрість і здоровий глузд. ⠀ 5. Розкажіть про любов у Вашому житті. ⠀ Любов - найголовніше, що є в нашому житті. Але найважливіше - любов до своїх рідних і близьких. ⠀6. Якщо вас оголосять переможницею конкурсу, якою буде ваша перша думка? ⠀Я би подумала: «Так, мені це вдалось!» ⠀#MissUkraineUniverse2018

Допис, поширений Мисс Украина Вселенная (@missukraine_universe)

 

 

powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі
Залиште відгук