Прогнози букмекерів на Євробачення-2020: якій країні пророкують перемогу

Євробачення-2020 пройде у Роттердамі / Фото з відкритих джерел

Задовго до початку популярного вокального конкурсу Євробачення-2020, букмекери розпочинають ставити ставки та прогнози на переможця конкурсу, який отримає головний кубок шоу. Наразі у таблиці лідерську позицію очолює Італія.

65-й міжнародний конкурс Євробачення-2020 відбудеться в Нідерландах, у Роттердамі. Півфінал співочого конкурсу пройде 12 травня, другий півфінал – 14 травня, а фінал конкурсу, в ході якого визначать переможця, проведуть 16 травня. Очікується, що у шоу візьмуть участь представники 41 держави. Ведучими грандіозного шоу стали Шантал Янцен, Едсілія Ромблі та Ян Сміт.

Читайте також: Національний відбір на Євробачення-2020: пісні учасників

Перший півфінал Національного відбору в Україні відбувся 8 лютого, другий півфінал відбудеться 15 лютого, а фінал пісенного конкурсу ми побачимо 22 лютого. Ведучим традиційно буде шоумен Сергій Притула. Оцінюватимуть конкурсантів у Національному відборі будуть Андрій Данилко, Тіна Кароль та Віталій Дроздов.

Прогнози букмекерів у фіналі Євробачення-2020

Букмекерський прогноз можна побачити на офіційному сайті пісенного конкурсу Євробачення. Місце переможця пророкують Італії. Друге місце очолює Росія. Трійку лідерів закріплює Швеція. На четвертому місці розмістилася Норвегія. На п’ятому місці перебуває Мальта.

Австралія посіла 6 місце. В десятці також розмістилися Данія, Бельгія, Болгарія, Ісландія. Україна, яка раніше перебувала на 9 місці, опустилася на дві сходинки нижче і тепер очолює 11 місце. Нідерланди, які цього року є господарями пісенного конкурсу Євробачення-2020 та приймають у себе всіх конкурсантів, перебуває на 16 місці. 

прогнози букмекерів
Прогнози букмекерів щодо переможця Євробачення-2020

powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі
Залиште відгук