Зірки на тарілці. Прості кроки до ідеального тіла від відомого актора Кріса Пратта

304 Читать новость на русском

Акторство – не проста професія. З цих слів може багато хто сміятися, та все ж – це правда. Аби підготуватися до ролі цим людям інколи доводиться буквально знущатися над власним тілом, а відтак і здоров'ям.

За якісь лічені тижні скидати вагу до показників, що не мають нічого спільного зі здоровим глуздом чи навпаки набирати десятки кілограмів. Тож цим людям як нікому доводиться стежити за тим, що потрапляє до рота.

Читайте також: Зірки на тарілці. Джона Хілл і його секрет неймовірної трансформації з товстуна у секс-символ

До прикладу, Кріс Пратт – актор, який нині є у двадцятці найоплачуваніших акторів планети. На фото 2013 року можна побачити актора у фільмі "Татусь із доставкою". Можна було б сказати, що таку вражаючу форму Пратт набрав навмисно для цієї ролі, утім – ні. На ту мить Крісу 34 роки, він фанатіє від бургерів з пивом, а на великі екрани потрапляє лише зрідка, і те на неважливі ролі.

прат
Пратт у фільмі "Татусь із доставкою"

А ось так Кріс Пратт виглядав вже менш ніж за рік після "Татуся із доставкою" у "Стражах Галактики". Саме ця стрічка зробила із нього зірку і забезпечила мільйонні гонорари за кожну наступну роботу.


Пратт у фільмі "Стражі Галактики"

У фільмі за мотивами коміксів Пратту дісталася роль супергероя – Зоряного лорда Пітера Квіла. І всього за пів року актор зумів перетворити масу жиру у тіло супергероя.

Пратт пішов на повне переосмислення власного підходу до харчування. Однак нічого неймовірного Кріс і не вигадував, виділивши для себе кілька базових правил. Перше і найголовніше – скорочення кількості і асортименту багатої вуглеводами їжі.

Вуглеводи – це основне джерело енергії для людського організму. У харчових продуктах вони бувають простими і складними. Перші – швидко засвоюються організмом, підвищують рівень цукру у крові, і якщо одразу не витратити отриману енергію, вона найімовірніше перетвориться у жир. Тож їх вживання варто скоротити до мінімуму. Прості вуглеводи – це, насамперед, цукор і всі продукти, що його містять. Тут же і фрукти, і хліб з борошна вищого ґатунку.


Перевтілення актора

Зі складними вуглеводами все складніше. Вони теж дають нам енергію, але вивільняють її поступово, тож і не викликають миттєвого стрибка цукру в крові. У цій групі – крупи, бобові, макарони із твердих сортів пшениці і так далі.

Друге правило, що привело "зоряного лорда" до успіху, він замінив значну частину вуглеводних продуктів – білковими. Це, насамперед, яйця, м'ясо і риба або, скажімо, білий домашній сир. Тут знову хвилька лікнепу. Білки – ще один ключовий для нас макронутрієнт. У них безліч функцій, та з поміж інших виділимо той факт, що білки є основним матеріалом для створення м'язів, які ми всі так хочемо бачити у дзеркалі.

Тіло актора до та після схуднення

В одне правило зі збільшенням вмісту білків у раціоні Кріс Пратт додав і силові тренування у залі. Сам актор тренувався по п'ять разів на тиждень. 

Про секрети харчування відомого актора – дивіться у програмі.

Джерело: 24 канал
powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі
Залиште відгук