Шахтар – Хоффенхайм 2:2
Голи: Ісмаілі, 27, Майкон, 81 – Грілліч, 6, Нордвейт, 38

Донецький "Шахтар" у новому сезоні Ліги чемпіонів стартував домашнім матчем проти німецького "Хоффенхайма". Але обіграти суперника не зумів – команди зіграли у нічию.

Ключовою у цьому матчі стала заміна на 76-ій хвилині, яку провів Паулу Фонсека – замість Алана Партіка на поле вийшов Майкон. Бразильський півзахисник дебютував у Лізі чемпіонів. А вже за п'ять хвилин забив гол, наважившись на удар з-за меж штрафного майданчика.

Аякс – AEK 3:0
Гол: Тальяфіко, 46, 90, ван де Беек, 77

Команда українця Дмитра Чигринського АЕК грав з "Аяксом", з яким нещодавно за місце у Лізі чемпіонів боролося київське "Динамо". Український захисник залишився у цьому матчі в запасі, а його команда програла з розгромним рахунком 3:0 – двічі відзначився Тальяфіко, а ще один раз ван де Беек, який забивав і киянам.

Бенфіка – Баварія 0:2
Голи: Левандовскі, 10, Санчеш, 54

Валенсія – Ювентус 0:2
Голи: П'яніч, 45 (пен), 50 (пен)
Нереалізований пенальті: Парехо, 90+7 (Валенсія)
Вилучення: Роналду, 29 (Ювентус)

У цьому матчі "Ювентус" здобув перемогу завдяки двом голам П'яніча, які він забив з пенальті. До цього часу команда перебувала у меншості після вилучення Роналду. Це перша червона картка для португальця за 158 матчів у Лізі чемпіонів

Манчестер Сіті – Ліон 1:2

Голи: Сілва, 67 – Корне, 26, Фекір, 43

Суперники "Шахтаря" у групі зіграли з доволі сенсаційним рахунком – "Ліон" на виїзді обіграв "Манчестер Сіті". Ще до перерви "Городяни" пропустили двічі. Гол Сілви після перерви не зумів врятувати для господарів хоча б нічию. Саме з "Ліоном" у Франції грати наступний матч "Шахтарю" 2 жовтня.

Вікторія – ЦСКА (М) 2:2
Голи: Крменчик, 29, 41 – Чалов, 49, Влашич, 90+5 (пен)

Реал – Рома 3:0
Голи: Іско, 45, Бейл, 58, Маріано, 90+2

Янг Бойз – Манчестер Юнайтед 0:3
Голи: Погба, 35, 43 (пен), Марсьяль, 66