Військові охоронятимуть лікарню цілодобово. Про це мовиться на фейсбук-сторінці частини 3012 Національної гвардії України.

До теми Ситуація гірша, ніж кажуть у МОЗ, – волонтерка про ситуацію в Одесі, де лежать мертві тіла

Гвардійці охороняють лікарню у дві зміни.

Основне завдання – забезпечення публічної безпеки та порядку на прилеглій території до медичного закладу, в якій перебувають на лікуванні громадяни з підтвердженим діагнозом коронавірусної інфекції COVID-19,
– мовиться у повідомленні.

За інформацією ЗМІ, напередодні родичі пацієнтів, які перебувають у лікарні № 5, нібито спробували прорватися всередину медзакладу. Вони хотіли передати ліки та побачитися з рідними. Також таким чином вони відреагували на шокуючі світлини з тілами померлих пацієнтів, які лежать у холі та палатах лікарні.

Що відомо про ситуацію в Одеській лікарні №5:

  • Одеська міська лікарня № 5 відкрилася кілька днів тому. За повідомленнями волонтерів, її відділення на 90 ліжко-місць вщент заповнилося за 1,5 доби.
  • Ба більше – біля лікарні утворились черги зі швидких із хворими на COVID-19, а медики не справляються з навантаженням.
  • За словами волонтерів, пацієнти помирають просто в палатах від нестачі кисню, а їх тіла по кілька годин лежать поряд з живими. Відповідні фото поширили у мережі.