Вже на 12-й хвилині диво у вигляді стійки врятувало “догів” від пропущеного м’яча після удару Гамейро. Не пропустили гості і на 27-й хвилині - Ландро парирував удар все того ж Гамейро, а Амалфітано завадила відзначитись голова Шеджу. Незабаром Амалфітано знову втратив шанс розмочити рахунок - Ландро витягнув м’яча з під поперечки. За таке тринькання моментів "Лор'ян" поплатився за 3 хвилини до перерви - навіс Соу замкнув Дебюши - 1:0.

У другій половині зустрічі "Лор'ян" нарешті зумів перетворити одну із атак у гол - Амалфітано скинув на Гамейро і Кевін пробив повз Ландро. До фінального свистка рахунок так і не змінився, хоча "Лілль" мав прекрасну нагоду це зробити уже під кінець зустрічі - Еден Азар влучив у стійку - 1:1.

Із таким самим рахунком завершився матч між “Осером” та “Лансом”. “Бордо” перемогло “Сент-Етьєн”. “Брест”-ПСЖ - 2:2, “Тулуза” не змогла виграти у “Кана”. “Монако” мінімально здолало “Ренн”. “Нансі” та “Арль” голів не забивали. “Валенсьєн”-“Сошо” - 1:1.

“Лілль” випереджає “Марсель” на 2 очки, однак вже сьогодні на “Велодромі” в матчі із “Ніццою” підопічні Дешама спробують вийти у лідери чемпіонату. “Ліон” на третій позиції. ПСЖ піднялось на четверте місце. “Ренн” - пятий, “Бордо” - шосте.