Лів виростала у провінції, у невеличкому селищі у графстві Кент, де про покер лише чула. У неї були інші захоплення - їзда верхи, ну і звісно рок музика.

Інша на її місці насолоджувалась б життям, чекала заможного нареченого, і такий б, без сумніву, рано чи пізно намалювався. Та цій дівчині традиційний для її даних розвиток подій не імпонував.

Бійцівський характер і лідерські якості Лів відкрила в собі ще у початковій школі, де рвалась у капітани команд зі всього, що там лише не грали. А головне, їй приносило неабияке задоволення залишати у дурнях представників сильної статі.

Побачити жінку за покерним столом зараз, у XXI столітті - зовсім не рідкість. Але тут як у футболі, дами, даруйте, далеко позаду. Борі і не заперечує - можливо, у кількості.

Потрапивши на телебачення, британка стала учасницею одного із покерних шоу, де зрозуміла, що цей вид спорту заслуговує на її увагу. Озброївшись елементарними азами і дипломом із фізики та астрофізики, Борі взялась штурмувати здавалось такі недосяжні вершини.

В квітні 2010 на етапі європейського покерного туру у Сан-Ремо, немов медом намазали, на головну подію зареєструвались 1240 учасників, у вражаючому списку прізвище нікому невідомої британської дівчини, яка дісталась мейн-івенту через сито сателітів. (На повноцінний бай-ін у понад 5 тисяч євро Борі ще не заробила). Тим не менше, дебютантка великих турнірів уже знала як поводити себе за столом і навіть виробила власний покерфейс.

Суперники просто не знали куди ховатись від пронизливого погляду вродливої покеристки - 'Liv Stare' (витріщання Лів), її фішка, просто виводила чоловіків із рівноваги. Вона, немов сканує рентгенівськими променями, незворушно витріщається, прораховуючи за секунду десятки варіантів і подальший розвиток подій. Будь-яка невдала ставка, чи блеф - і Ви у пастці.

Борі сама кого хочеш переблефує, агресивно зарейзить, або ж піде ва-банк, поставивши суперника у безвихідь.

З кожним ігровим днем у дівчини з’являлось усе більше упевненості у власних силах, вона росла пропорційно із її стеком. А вихід на фінальний стіл Лів Борі, дівчини із провінції, десь у графстві Кент, вважали неабиякою сенсацією.

Це вже зараз вона за пані брата із великим Даніелем Негреану, суперниця із якою усі змушені рахуватись.

А тоді, у квітні 2010, у чільній вісімці вона була відвертим аутсайдером. Та викидати білий прапор - не в стилі Лів Борі. Понабивавши собі гуль у кількох банках, британка врешті упіймала свою хвилю. Стіл один за одним залишали чоловіки, а єдина жінка почувалась усе впевненіше.

Якоб Карлссон - цього досвідченого турнірного гравця Борі найменше хотіла бачити суперником у хедз-апі. Та від цього перемога була ще солодшою. Ось він рівер, в очікуванні якого серце у покеристів б’ється у кожній частині тіла, тим паче якщо на кону мільйон та 250 тисяч євро.

Лів Борі стала лише третьою жінкою, якій підкорилась така вершина. І тут, здавалось, можна поставити крапку - жити у власне задоволення, розводити коней, витрачати гроші направо і наліво. Але це не для неї.

Більшу частину виграшу британка вклала у нерухомість, а решту?Тепер у неї є солідний банкролл і вона знає де буде себе реалізовувати. Грати на чужій території, де жінки у меншості. Доводити, що прізвисько 'Iron Maiden' їй дали не лише за пристрасть до важкого року.