Тіло 76-річного Лобачова виявила його дружина у Москві, в будинку на Качалінській вулиці, передають росЗМІ. Не виключається ймовірність, що чоловік міг скоїти самогубство. Зауважимо, що російські військові у війні проти України зараз цим і займаються, знищуючи один одного.

Читайте також Специфічна психопатія, – Арестович проаналізував душевний і фізичний стан путіна

Мав проблеми з грішми

Дружина генерал-майора ФСБ відразу ж викликала поліцейських. Вони й встановили, що в чоловіка – вогнепальне поранення голови. Ба більше, поруч із ним знайшли зброю, з якої стріляли. Мовиться про пістолет ТТ. Правоохоронці не виключають, що таким чином Лобачов вирішив покінчити з життям.

І на це у нього були вагомі причини. Дружина генерала у відставці розповіла, що останнім часом він скаржився на головні болі. А ще страждав від проблем, пов'язаних з грішми. 76-річний чоловік набрався кредитів, а також був винен гроші своїм рідним.

Також є інформація про те, що у Лобачова було важке захворювання, з яким він боровся. Хай там як, але передсмертної записки він не залишив. Тож слідству потрібно буде ще з'ясовувати, чи дійсно це було самогубство. Або ж непогано замасковане під нього усування людини, яка надто багато знала.

Дозволу на зброю не було

Під час обшуку помешкання Лобачова правоохоронці виявили:

  • карабін ОП-СКС,
  • рушницю МЦ 21-12,
  • магазин для пістолета ТТ і патрони.

Цікаво, що у генерал-майора у відставці не було документів, які дозволяли йому володіти тим самим пістолетом ТТ. Зброєю, яку знайшли безпосередньо на місці убивства.

Варте уваги – окупанти затримали колаборанта Селіванова: дивіться відео