Романчук та Бех познайомилися у 2016 році на Олімпіаді в Ріо. Після цього вони почали зустрічатися. В Instagrami Марини Бех чимало спільних романтичних фото пари.

Однак вони з відпочинку. На змаганнях пари не пересікаються через різні часи проведення змагань з плавання та легкої атлетики. І лише на чемпіонаті Європи з легкої атлетики у Берліні у 2018 році Романчук особисто підтримував Бех на трибунах.

Невдовзі – 2 вересня – у пари буде весілля.

"Для мене сезон закінчився, тепер довгоочікувана відпустка, яку чекав 48 тижнів. Зараз буде підготовка до весілля, яке відбудеться 2 вересня. А далі медовий місяць", – приводить слова Романчука sportarena.com.

Нагадаємо, Марина Бех стала віце-чемпіонкою Європи зі стрибків у довжину. Михайло Романчук став переможцем фінального запливу на 800 метрів вільним стилем, здобув золото на дистанції 400 метрів вільним стилем та срібло на 1500 метрів вільним стилем.