Про це повідомляють журналісти 24 каналу.

За словами українського ведучого Сергія Притули, більша частина знімального процесу відбувалась у Львові, тому те, що перший допрем'єрний показ відбувся саме в цьому місті, стало для всіх символічним.

Читайте також: Сергій Притула перетворився у секс-тренера: з'явився трейлер комедії "Секс і нічого особистого"

Ми починаємо промо-тур повнометражного фільму "Секс і нічого особистого" саме зі Львова, тому що, мабуть, 70% фільму було знято у Львові. Мені здається, що це буде дуже правильно – віддати шану місту Лева і розпочати промо-тур саме тут. Це така невеличка перевага. Той момент, коли через тиждень це (допрем'єрний показ, – 24 канал) відбудеться у Києві, коли через тиждень почнетьсяч прокат, львів'яни як завжди будуть ходити з піднятим носом і казати: "Ми вже це бачили",
– прокоментував перший допрем'єрний показ фільму у Львові Сергій Притула.


Допрем'єрний показ фільму "Секс і нічого особистого" у Львові / 24 канал

Ведучий також нагадав, що прем'єрна кінострічка є франшизою, яка спочатку знімалась канадцями у Литві, через що адаптовувалась під українського глядача цілих 7 місяців.

"До мене звернулися зробити адаптацію сценарію для українського глядача і я був дуже втішений, тому що в Україні завжди фільми чи серіали знімалися з погляду на те, що буде подальший перепродаж на Росію. І тут, коли тобі ставлять задачу чітко, що ні, ніяких інших ринків, що ми орієнтуємось на нашого глядача, зрозуміло, що ми з "Вар'ятами" взялись за цю роботу і писали сценарій близько 7 місяців. Він неодноразово перероблявся з огляду все таки на якісь речі, які стосуються ментальності українців. Якщо подивитись на канадський оригінал, то у ньому є дуже багато забороненого гумору, який для українців не є притаманний", – зазначив Притула.

Секс і нічого особистого
Герої "Секс і нічого особистого": Наталя Мазур, Анжеліка Ніколаєва та Роман Луцький / 24 канал

Герой фільму пояснює, що багато деталей було змінено, оскільки в оригінальній стрічці у Канаді було надто багато відвертої еротики, яка ледь не переходила у порно, тому в Україні було вирішено створити легку та смішну комедію з легким еротичним присмаком, гарно це зняти і щоб це не виглядало вульгарно.

Любов – вона має багато складових: це і довіра, і підтримка, і здатність віддавати партнеру і, авжеж, пристрасть, секс, тому ми командою вирішили щиро, чесно, по-доброму розповісти процес і яку роль він відіграє у відносинах. Я вважаю, в нас вийшло не вульгарно та щиро,
– поділилась думками про зроблену роботу одна з головних актрис Анжеліка Ніколаєва.

Загалом, в Україні відбудеться 5 допрем'єрних показів фільму "Секс і нічого особистого" режисерки Ольги Ряшиної, а головна прем'єра стрічки відбудеться 20 грудня. Фільм був знятий за державної фінансової підтримки розміром у 13 мільйонів гривень, що становить половину від загальної вартості виробництва фільму.