У Львові очікують ще декілька повторних результатів тестів. Про це в ефірі 24 каналу розповів міський голова Львова Андрій Садовий.

До теми У Києві зафіксували першу смерть від коронавірусу, – Кличко

"Чим більше ми робимо тестів – тим більше виявляємо людей, які інфіковані коронавірусом. Тому немає іншого варіанту, ніж масове тестування людей. В першу чергу – це медиків, водіїв, працівників соціальних служб", – зазначив Садовий.

Мер також повідомив, що зараз у Львові відкриють другу лабораторію, яка зможе тестувати ПЛР-системи і з наступного тижня буде більша динаміка результатів – як позитивних, так і негативних.

Якщо хтось думає, що нас мине історія з іншими країнами – він помиляється. Тому карантин – єдині ліки, які можуть нас врятувати,
– сказав Садовий.

Тести
Різниця між експрес-тестом та тестом ПЛР / Інфографіка 24 каналу

Він додав, що експрес-тести показали 4 позитивних результати у працівників найбільшого гуртового ринку в Україні "Шувар". Сьогодні, 2 квітня 2020 року, очікують на фінальний результат ПЛР-тестів. Також виявили коронавірус у 2 водіїв, але повторний тест показав, що зараз вони здорові.

Скільки в Україні хворих на коронавірус?Станом на 2 квітня в Україні зафіксовано 804 випадки коронавірусу. Найбільше хворих у Києві – 160 осіб, у Чернівецькій області – 143, Тернопільській області – 106 та в Івано-Франківській – 74 випадки. Єдиною областю, де немає коронавірусу, залишається Миколаївська.

На жаль, через коронавірус померли 20 українців. Ще 13 – вилікувались.

Детальніше дивіться у відео прямого включення 24 каналу з Андрієм Садовим: