ЛУЦЬК

Бандерштат

Де: парк ім. Лесі Українки (іподром)
Коли: 31 липня 2 серпня
Ціна: 180 300 гривень

Фестиваль "Бандерштат" пройде у Луцьку вже вдев'яте. Якщо ви хочете відчути патріотичний дух, зважаючи на обставини в країні, то вам на цей фестиваль. Там не лише відпочиватимуть, але й будуть думати про те, як розбудувати Україну. У рамках заходу відбудеться Форум молодіжних патріотичних організацій та ініціатив.

Деталі

КИЇВ

Концерт Бориса Гребенщикова

Де: вул. Симона Петлюри, 4
Коли: 31 липня та 1 серпня
Ціна: 500 – 1600 гривень

У пятницю відбудеться сольний концерт Бориса Гребенщикова. Артист не часто балує своїми концертами в Києві. Тому цей концерт викликав такий ажіотаж серед прихильників музиканта, що окрім запланованого виступу Гребенщиков заспіває додатково 1 серпня. Артист підготував найкращі композиції та хіти.

Деталі

Кyiv open air

Де: Маріїнський парк, літня сцена "Мушля"
Коли: 31 липня 2 серпня
Ціна: безкоштовно

Просто неба в Києві виступить дворазовий володар премії "Греммі" Теренс Сімієн. Його концерт відбудеться 31 липня. 1 серпня виступить група Ethnica+ з етнічними мотивами та мелодіями сходу. А в неділю очікуйте Jam Session від Adu-Aleksandrov Band.

Деталі

Водна баталія

Де: біля Венеціанського мосту
Коли: 1 серпня
Ціна: безкоштовно

Це буде остання водяна битва в цьому році. Вибирайте водяну зброю, збирайте свою команду та вирушайте на пляж.

Деталі

Гастро-фестиваль "Green Weekend"

Де: Європейськa площа
Коли: 1 – 2 серпня
Ціна: безкоштовно

Зелена галявина, dj шоу, фуд корт від гостей з Hong- Kong та київських ресторанів Києва та ігрові зони Родзинкою вікенду стане яскравий флешмоб. Учасники в зеленому одязі отримають подарунки.

Деталі

ХАРКІВ

Вуличні перформанси

Де: центр Харкова
Коли: по п'ятницях
Ціна: безкоштовно

Артисти харківського театру "Кiмната Т" покажуть свою майстерність просто на вулицях у безпосередньому контакті з перехожими. Акція складається з п'яти вуличних перформансів, які проходитимуть щоп'ятниці в різних куточках міста з 19:00 до 19:30.

Деталі

Фрімаркет

Де: Саржин Яр
Коли: 1 серпня
Ціна: безкоштовно

Взяти участь можуть усі охочі. Суть полягає у тому, що кожен приносить із собою речі, які можуть бути корисні іншим, та безкоштовно обирає щось для себе.

Деталі

ЛЬВІВ

Фестиваль "Ту Стань"

Де: с. Угрич, Сколівського району
Коли: 31 липня – 2 серпня
Ціна: 100 – 150 гривень

Це єдиний у країні фестиваль саме української середньовічної культури. Кожен матиме змогу себе спробувати у майстерності бою та ремеслі своїх предків, навчитись грати на давніх музичних інструментах та взяти участь у штурмі фортеці.

Деталі

Фестиваль "Місяць авторських читань"

Де: Центр "Дзиґа", вул. Вірменська, 35
Коли: 6 липня – 3 серпня
Ціна: безкоштовно

Якщо ви ще не встигли відвідати фестиваль "Місяць авторських читань", то у вас залишилась остання можливість на цих вихідних. "Авторські читання" — найбільший транскордонний фестиваль Центральної Європи, який відбувається цілий липень у п'яти містах: Брно (Чехія), Острава (Чехія), Кошице (Словаччина) і Вроцлав (Польща). У цьому році до фестивалю долучився і Львів. У читаннях візьмуть участь 31 автор.

Деталі

ОДЕСА

Фестиваль "Одеса. Пікнік"

Де: парк Шевченка
Коли: 1 – 2 серпня
Ціна: безкоштовно

На фестивалі відвідувачі зможуть відвідати літні страви, прохолодні напої та можливість купити красиві речі.

Деталі

Читайте також: ТОП-10 найгарячіших фестивалів літа