Нещодавно новонароджену хрестили у реанімації ОХМАТДИТу. Наразі немовля перебуває у звичайній палаті відділення педіатрії.

До теми У Львові рятують немовля з важким перебігом COVID-19: воно народилось від хворої мами

У Львові новонароджену вилікували від коронавірусу

В ОХМАТДИТі розповіли, що найменшу пацієнтку медзакладу, яка хворіла на коронавірус, 13 травня виписали з реанімації для новонароджених. Дівчинку нещодавно там хрестили, молячись за здоров'я малечі. Невдовзі хвороба відступила. Наразі новонароджена разом зі своєю мамою перебуває у звичайній палаті у відділенні педіатрії. Медики ОХМАТДИТу допомагають маленькій пацієнтці не відставати у розвитку від однолітків.

Завідувачка реанімації новонароджених Галина Заремба та неонатологиня Ольга Мисак розповіли, що через перенесені COVID-19 та бактерійний сепсис дівчинка поки дещо ослаблена.

У неї немає неврологічного дефіциту, як це буває з такими дітками. Златочці ще важко самій смоктати, тому ми їй допомагаємо. Але вона у нас молодець – трошки їсть сама, трошки з нашою допомогою, але не втрачає бойового духу,
– додали медики.

За словами лікарів, ще потрібно докласти трохи зусиль, щоб новонароджена наздогнала своїх однолітків у вазі. Після цього дівчинку одразу випишуть з лікарні додому.

Медики попереджають, що потрібно берегти своїх дітей та себе, адже COVID-19 підступніший ніж здається.

"А якщо треба допомога – команда ангелів і Супергероїв завжди прийде на допомогу", – підсумували в ОХМАТДИТі.


У Львові немовля вилікувалось від коронавірусу / Фото ОХМАТДИТ