Про це пишуть українці у спільноті "Варта 1".

Читайте також: МЗС не рекомендує українцям відвідувати Єгипет: названо причину

Так, за словами Софії Василенко, рейс із Шарм-ель-Шейху до Львова переносився близько 10 разів.

"Люди не можуть вилетіти від 4:00 27 квітня. Рейс переносили уже з десять разів. Більше сотні людей чекають в аеропорту. Діти від 3:00 – на ногах. Плач, без води та їжі. Коли буде літак, невідомо", – зазначає жінка.

Єгипет, туризм, авіація, затримка, пасажири, Шарм-ель-Шейх
Серед "полонених" в аеропорту Єгипту є діти

Як розповіла користувачка Анна Сало, вищезазначений рейс обслуговує авіакомпанія Yanair.

"Ніхто ніякої інформації не надає. Нас – до 200 людей, з яких 45 дітей. Всі – голодні та дуже змерзли! Діти плачуть, а всім байдуже, і ми – у безвихідній ситуації!", – підкреслює вона.

Крістіна Бобух своєю чергою зауважила, що людей забрали з готелю о 3:00 27 квітня та за годину повернули назад до готелю.

Єгипет, туризм, авіація, затримка, пасажири, Шарм-ель-Шейх
Людям ніхто нічого не пояснює, не годує та не дає навіть питної води

І тут почалося: ніхто нічого не пояснює, вильоти переносяться кожних дві години, о 12:00 потрібно звільнити номер і не дають продовжити його... О 15:00 забрали нас до аеропорту, обіцявши виліт о 18:00, пізніше цей виліт переносився ще кілька раз. Люди знервовані, є маленькі діти, води ніхто не пропонує і не дає жодної інформації, це страшно. Наразі нам пообіцяли готель, анулювали виїзну візу та мають повернути багаж,
– розповіла українка.

Нагадаємо, подібний інцидент з українцями в Єгипті вже траплявся цього року – наприкінці січня у цій африканській країні через погодні умови застрягли 300 людей.