Готель "Власта" побудували ще в 1976 році. Він розташований на вулиці Клепарівській.

Цікаво SoftServe витратить 50 мільйонів доларів на забудову території колишньої колонії у Львові

Міноборони продасть 3 готелі

Заступник керівника Офісу президента Кирило Тимошенко 16 червня під час всеукраїнського форуму "Україна 30. Економіка без олігархів" розповів, що Міністерство оборони віддасть Фонду держмайна для приватизації 3 свої готелі. Мовиться про готель "Власта" у Львові, "Козацький" у Києві та "Братислава" у Кривому Розі. Причина продажу – їхня збитковість.

За інформацією проєкту StateWatch "Марлін", який досліджує економічні показники держпідприємств, готель "Власта" завершив 2020 рік зі 251 тисячею гривень збитків. Своєю чергою, за 9 місяців 2020 року готель "Козацький" має 12,2 мільйона гривень збитків, а "Братислава" – 820 тисяч гривень. Загалом останні кілька років усі ці 3 готелі зовсім не приносять доходу, а працюють "у мінус".

Готель "Власта" потребує ремонту

За інформацією ZAXID.NET, у пояснювальній записці до фінансового звіту готелю "Власта" за 2020 рік мовиться й про кредитну заборгованість. Готель винен бюджету та постачальникам 7,2 мільйона гривень.

Окрім цього, 90% номерів у "Власті" потребують ремонту. Там слід замінити водопровідну, каналізаційну та електричну мережі. У "Марлін" зазначили, що ФДМУ надсилав запит на приватизацію усіх 3 готелів, проте Міноборони спочатку відмовилося від цієї ідеї.