29 жовтня відбувається попереджувальна акція громадських організацій "Міжнародні автомобільні перевізники України" та ГО "Перевізники західного регіону". Такий же захід проводять паралельно на Волині.

Читайте також У Києві протестувальники заблокували роботу станції "Арсенальна"

Фури блокують дорогу

Вантажівки повільно їдуть трасою, чим створюють величезні затори. Вони блокують рух інших автомобілів і не дозволяють їм обігнати колони вантажівок. Відомо, що такий протест водії організовують не вперше.

Організатори акції назвали її попереджувальною. У ній взяли участь десятки фур. Схожа акція відбувається зараз на Волині. Якщо у Львові вантажівки рухаються об'їзною дорогою, то на Волині – трасою Льцьк – Яготин. Перевізники кажуть, що в такий спосіб вимагають від уряду врятувати галузь.

У Львові десятки фур заблокували Об'їзну дорогу: відео

Зокрема, міжнародні вантажні перевізники вимагають:

  • вирішити проблему з постійною відсутністю дозволів на міжнародні перевезення, звернутися в ЄС, в Європейський Суд та задіяти всі важелі впливу на найвищому рівні для вирішення проблеми;
  • викорінити корупцію в Державній службі України з безпеки на транспорті (Укртрансбезпека);
  • вирішити проблем з чергами на кордонах;
  • не приймати жодних рішень стосовно процесу міжнародних вантажних автомобільних перевезень без узгодження з перевізниками (закриття кордонів, перенесення ПВД, змін процедури отримання дозволів);
  • розробити план заходів для лібералізації транзитних перевезень через територію Польщі.

Перевізники влаштували попереджувальну акцію: дивіться відео